Ripple (XRP)’ın yüzde 40’lık Eylül performansı Ekim’de de sürer mi?

Ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 19 bin doları elinde tutmak için mücadele ederken, XRP son zamanların en büyük fiyat artışının ortasında. Boğalar Eylül sonundan önce bir fiyat toparlanması aradığı için BTC 19 bin doların altına düştü. XRP, son on günde %25’lik bir artışı koruyarak rafine formuna devam ediyor.

XRP’nin yüzde 40’lık Eylül performansı Ekim’de sürer mi?

Birkaç dijital varlık, çok az çözülme belirtisi gösterdiği için uzun kripto kışının tüm yükünü taşıyor. Piyasa, fiyatların boğalar için sert görünmesine rağmen XRP’nin yukarı doğru çıkmasıyla Eylül ayının son haftasına girdi. Bitcoin (BTC) fiyatı, piyasadaki gerileme daha da sertleşirken yine 19 bin dolarlık direnç seviyesini koruyamadı. Eylül, önde gelen kripto varlığının Kasım 2020’deki fiyatla aynı seviyede kalmasını sağlayarak yeni düşük seviyelere düştüğünü gördü.

XRP

Bu hafta sonu BTC, küresel ekonomik trendin fiyatını etkilemesiyle Cuma günü 18.891 dolardan yükselerek 19.412 dolardan işlem gördü. BTC’nin fiyatı Cumartesi günü 18.761 dolara kadar düştü ve son 48 saat içinde düşüşünü sürdürdü. Amerika Birleşik Devletleri  ve İngiltere Bankası’nın geçen hafta faiz oranlarını artırma kararı BTC fiyatına zarar verdi. Düşük borçlanma gücü ile yatırımcılar riskli varlıkları elden çıkarmaya çalışırken, diğerleri faiz oranında her artış olduğunda Bitcoin satarlar.

Ripple (XRP), spektrumun diğer ucunda ve dikkat çeken koşusuna devam ediyor. XRP, Eylül ayında %40’ın üzerinde değer kazanarak kripto para birimini 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkardı. XRP, diğer dijital varlıkların gamından sıyrılmak için 0,5072 dolarlık yüksek bir seviyeye ulaştı. XRP, Ripple‘ın üstünlüğü ele geçirdiği için SEC ile dönüm noktası olan davanın son aşamalarına ulaştığına inandığı için bir fiyat rallisinde.

XRP

Ayı piyasası her iki yöne de gidebilir

Büyük kripto para birimlerinin düşmesiyle, ayı piyasası sert bir şekilde ısırıyor ve kullanıcıları fiyat durgunluğunun uzunluğu konusunda endişelendiriyor. Ayı sezonu, dijital varlığın piyasa döngüsünün bir parçası ve birçok uzman, gelecek için piyasa hakkında bilgi edinmenin zamanı geldiğini söylüyor. Messari CEO’su Ryan Selkis, ayı piyasasının “evi temizlemek” ve “odaya doğru insanları almak” için mükemmel bir zaman olduğuna inanıyor.

Çoğu uzman bu görüşe katılırken, çoğu meraklının kafasındaki büyük soru, projelerin uzun bir kışa dayanıp dayanamayacağıdır. Ayı piyasasına altı ay kala Celcius, Terra, Zipmex ve Three Arrows Capital gibi projeler görünüşte havluya atıldı, Binance ve FTX ayakta kalmanın hilesini bulmuş gibi görünüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ripple (XRP)’ın yüzde 40’lık Eylül performansı Ekim’de de sürer mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.