1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Fenomen çizgi film Simpsonlar’ın XRP fiyat tahmini gerçekleşebilir

Fenomen çizgi film Simpsonlar’ın XRP fiyat tahmini gerçekleşebilir

Fenomen çizgi film Simpsonlar’ın XRP fiyat tahmini gerçekleşebilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Simpsonlar’ın  XRP fiyat tahminleri gerçekleşebilir mi? Simpsonlar sitcomlarında yıllar sonra ortaya çıkan absürt sahneler yarattılar. Yıllar önce, dizi kripto para birimlerinin yükselişini öngördü. XRP meraklıları artık Bart Simpson’ın karatahtadaki karalamalarından etkileniyor. İşte ayrıntılar..

Simpsonlar, bir çok şey gibi XRP fiyatını da bilecek mi?

Simpsons hikaye yazarlarının gelecekteki olayları tahmin etme konusunda artık ünlü bir hünerleri var. Aslında, ürkütücü bir durum. Ripple Labs ve SEC vakası oyunun sonuna yaklaşırken, Simpsons’ın yazı ekibinden çarpıcı bir fiyat tahminine bakıyoruz. Bu nihai XRP fiyat tahmini mi? Simpsons yazı ekibi, Disney’in Fox’u satın almasından Donald Trump’ın başkanlığına, başkanlık seçimleri sırasında hatalı oylama makineleri suçlamalarına kadar çok şeyi öngördü. Öyleyse, gösteri boyunca kripto para birimleri hakkında ne tahmin ettiklerini inceleyelim.

XRP

Simpsons kriptonun yükselişini tahmin etti. Her şeyden önce, Simpsons kripto para biriminin yükselişini öngördü. Bu oldukça garip görünse de, şuna bir bakın. 2 Mart 1997’de ilk kez yayınlanan 8. sezonun 17. bölümünde, Crypto Barn adlı bir yer ilk kez ortaya çıktı. ‘Kod’ ve ‘gizli kod’ ile ilgili işaretlerle kaplıydı. Akıllara durgunluk veren bir anda, bu bölüm kripto para birimlerinin yükselişinden 10 yıldan fazla bir süre önce yayınlandı. Peki, Simpsons’ın yazı ekibindeki şirket içi medyum kim?

Bart’ın XRP karatahta tahmini

Simpsons ekibinin, Bart’ın sınıf tahtasına karalamaları yoluyla çeşitli sosyo-politik olayları doğru bir şekilde tahmin ettiği de biliniyor. Bir bölümde, en uzun süredir devam eden Amerikan animasyon dizisi, XRP’nin fiyatının 600 doların biraz altında olacağını öngördü. Bart’ın kara tahta tahminlerinden bazıları sonunda gerçekleşti. Yaramaz çocuğun karalamalarına adanmış bütün Reddit konuları var.

XRP hayranlarını büyüleyen başka bölümler de oldu. Bir sahnede Homer’ın menajerine günümüzün kredi kartı veya vize kartlarına tıpatıp benzeyen bir kart sunuldu. Fantezi bir kutuda sunuldu ve meraklıların XRP gibi dijital varlıkların kendi kredi kartlarına sahip olacağına dair bir tahmin olduğunu söylüyor.

XRP

Tüm bu kripto değinmeleri sadece hüsnükuruntu olabilir mi? Senaristlerin meraklı olduğu aşikar. 31. sezonun 13. bölümünde Lisa, Profesör John I.Q.’dan bir ders alır. Nerdelbaum Frink Jr., kripto hakkında. Lisa’ya, Jim Parsons’ın kriptoları açıkladığı bir video gösteriyor. Bölümler ilerledikçe, bir kitap şu sözlerle bir şarkı söylüyor: “Evrenin önbelleği olmaya daha yakınım, cüzdanında değil, ama bilgisayarındayım.”

Akıllar karışık. Simpsons senaryo yazı masasındaki medyumların XRP hakkındaki bu tahminine inanmanın zamanı geldi mi? Hepimiz XRP almalı mıyız? Yapmazsak FOMO olacak mı? SEC davası sona yaklaşırken bunlar önemli sorular.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: