1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. En büyük Ethereum balinaları bu altcoinleri topluyor!

En büyük Ethereum balinaları bu altcoinleri topluyor!

En büyük Ethereum balinaları bu altcoinleri topluyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yaşanan büyük düzeltme sırasında ilk 100’deki Ethereum balinaları bu altcoinleri topladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

En büyük Ethereum balinaları bu altcoinleri topluyor!

Mayıs ayı kripto para piyasası için moral bozucu bir ay oldu. Destek seviyelerini pamuk ipliğiyle tutan kripto paralar, Terra (LUNA) şoku sonrası dip seviyelere demir attı. Piyasa bazı yatırımcılar için ise fırsatların değerlendirileceği bir zaman diliminde.

İlgili: Terra CEO’sundan kritik açıklama

En büyük kripto paralar olan Bitcoin ve Ethereum, 30 gün içinde iyi performans göstermedi. BTC ve ETH, son 30 gün içinde sırasıyla %31 ve %37 düştü. Bu da piyasanın ciddi şekilde zarar görmesine neden oldu. Küresel kripto piyasası, son gün içinde %3’ün üzerinde düşüş göterdi ve 1,25 trilyon dolar seviyesinde bir değere sahip.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Korku ve açgözlülük endeksi son 3 yılın en düşük seviyesine (8) geriledi. Bu endeks, piyasada aşırı korkunun hakim olduğunu ve aşırı satış baskısı olduğunu gösteriyor. Ancak metriğin bu seviyelere inmesi büyük cüzdan sahipleri için ise önemli bir fırsat.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Büyük Ethereum cüzdanlarının düşüş dönemindeki hareketleri birçok yatırımcının yakından takip ettiği bir gösterge. Son verilere göre Ethereum balinaları DeFi tabanlı altcoinlere yöneldi.

Ethereum balinaları

 

 

Verilere göre, en büyük cüzdanlar fiyat düşüşüne büyük miktarda Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Wrapped Ethereum (wETH) satın aldı. WhaleStats’a göre, “Saruman” adlı bir balina, son 24 saat içinde birden fazla işlemde yaklaşık 10,3 milyon dolar değerinde Ethereum satın aldı. Bununla birlikte, 2,6 milyon dolar karşılığında 1.321 wETH’yi de cüzdanına ekledi.

BlueWhale0090 adlı başka bir balina tek başına 48,7 milyon doların üzerinde WBTC ekledi. Bu işlemin ardından Saruman’da 29.31 Milyon dolara 999 WBTC’yi cüzdanına çekti.

İlgili: WBTC nedir?

En büyük Ethereum balinaları, bu piyasa koşullarında 41,03 milyon doların üzerinde WBTC tutuyor.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.