1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk ve Robinhood CEO’sunun tartıştığı kripto para

Elon Musk ve Robinhood CEO’sunun tartıştığı kripto para

Elon Musk ve Robinhood CEO’sunun tartıştığı kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk ve Robinhood CEO’su, Twitter üzerinden yeni bir kripto tartışmasında bir araya geldi. Bu tartışmaya söz konusu coinin kurucu ortağı da katıldı. Olayın ayrıntılarına bakalım.


Elon Musk ve Robinhood CEO’sunun gündemindeki kripto para

Robinhood’un Shiba Inu’yu listelemesinin ardından Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, Twitter üzerinden Dogecoin hakkında konuşmaya başladı. Ona göre geleceğin internetinin parası DOGE olabilir.

Robinhood CEO’sunun Dogecoin hakkında görüşlerinin ayrıntıları için bakınız: Robinhood CEO: ‘İnternetin parası’ bu coin, ne Shiba ne BTC!

Robinhood CEO’su Vladimir Tenev’in Dogecoin ile ilgili Twitter paylaşımları çok sayıda yanıt ve yorum aldı. Tenev’e cevap verenler arasında bir meme coin olan DOGE’un kurucularından Billy Markus ve ünlü girişimci ve Tesla CEO’su Elon Musk da vardı.

Dogecoin, Musk’ın en çok sevdiği kripto para olarak da biliniyor.

Elon Musk: Blok büyüklüğü ve süresi internetin hızına ayak uydurmalı

"Dogecoin rallisinin arkasında Elon Musk'tan daha fazlası var!"

Musk, Twitter üzerinde çok yoğun bir gün geçirdikten sonra Robinhood CEO’suna DOGE konusunda şu yanıtı verdi:

“6 saniye, daha net söylersek 6,000 milli saniye, ki bu bilgisayar için uzun süre, doğru görünüyor.”

Tartışmaya Musk’ın katılmasından sonra Dogecoin kurucu ortağı ve yazılım mühendisi Billy Markus da katıldı.

İlgili – Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Markus, neden 8 yıl önce blok süresi olarak 1 dakikayı seçtiklerini açıkladı. O zaman 45 saniyenin farklı blockchainlerde sorunlar oluşturduğu için en hızlı seçenek olarak 60 saniyeyi seçtiğini söyledi. Markus şöyle diyor:

“Bence en hızlısı ve hala da güvenlisi. Öyle düşünüyorum ki internetin hızı geçtiğimiz 8 yılda yeterince gelişti ve hızlandırma denemesini artık kaldırabilir.”

Bu tartışmaların ise başka bir meme coin olan Shiba Inu’nun Robinhood’da listelenmesinden sonra gelmesi dikkat çekiyor. Robinhood CEO’su bundan sonra meme coinler hakkında görüşlerini dile getirmeye başladı. Musk ise uzun süredir Dogecoin ağının geliştirilmesi gerektiği konusunda konuşan isimlerden biri. Ona göre bu ağ daha büyük kitleleri karşılama gücüne sahip olmalı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.