1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Uzmanların ‘büyük patlama’ beklediği 3 kripto para

Uzmanların ‘büyük patlama’ beklediği 3 kripto para

Uzmanların ‘büyük patlama’ beklediği 3 kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para sektörü yılın başından bu yana iyi günler geçirmedi. Bazı coinler ise beklenenin aksine dip seviyelerde işlem görüyor. Ancak uzmanlar bu 3 coinde büyük bir yükseliş potansiyeli olduğunu belirtiyor.


Uzmanların ‘büyük patlama’ beklediği 3 kripto para

Solana (SOL), ApeCoin (APE) and Pac-Man Frog (PAC), üçü de büyük bir yükseliş potansiyeli olan ve yüzde 80’e varan değer artışları kaydedebilecek kripto paralar. Tabii zamanlamalarını kesin olarak söylemek zor. Ancak uzmanlar bu üç coinde de olayların daha iyiye doğru gelişmeye başlayacağını düşünüyor.

İşte, büyük patlama potansiyeli olan Solana (SOL), ApeCoin (APE) ve Pac-Man Frog (PAC) ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Solana (SOL) yıldızı parlamaya hazır

Bu yıl zirveler görmeye hazır kripto paralardan biri Solana. SOL, kripto para sektörünün üç önemli sorununu çözebilecek proje. Bu sorunlar şöyle: merkeziyetsizlik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik. Birçok kripto geçmişte bu sorunlarla zor anlar yaşadı.

Solana aynı zamanda Ethereum’un en önde gelen rakibi ve DeFi, Dapp hizmetleri ve güncellemelerle geliyor.

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini ve SOL coin geleceği 2022 – 2025

Tüm gözler ApeCoin’de (APE)

Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2022 – 2025

ApeCoin, yeni bir token olmasına rağmen 2022’nin en büyük potansiyeli olan kripto paralarından biri. Bunun başlıca sebebi bu coini çıkaran Bored Ape Yacht Club (BAYC) ile ilgili.

İlgili –  ApeCoin (APE) nedir?

Bored Ape Yacht Club, 2021 yılında en popüler non-fungible token (NFT) koleksiyonlarına sahipti. Böylece NFT sektöründe lider konumda. Bundan dolayı APE coin de BAYC’in güçlü marka değeri ve finansal desteğine sahip.

ApeCoin, milyonlarca yatırımcının dikkatle izlediği projelerden biri.

İlgili – Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2022 – 2025

Oyunun güçlü üyesi Pac-Man Frog

NFT her geçen gün video oyunları dünyasında daha fazla kullanılıyor. Artık sektör daha fazla parasal özelliğe sahip. Kullanıcılar oyun oynarken para kazana da bilecek.

Pacman Frog (PAC) de daha yeni ön satış dönemine başlayan yeni kripto paralardan biri. Solana (SOL) ağına dayanan bu proje, kripto oyun dünyasının değiştirmek için geliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.