Elon Musk bir tweet attı kripto para piyasaları karıştı!

2022 yıl sonu SHIB fiyat tahmini - Shiba Inu yükselir mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tesla’nın ünlü patronu Elon Musk bu sefer herkesi şaşkına çeviren ve meraklandıran bir tweet paylaştı. Gizem dolu bu tweetleri çözme yarışı ve soru yağmuru yaşandı. 


Elon Musk bir tweet attı kripto para piyasaları karıştı!

Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweetleri zaman zaman kripto para piyasası için hem sürprizler hem de soru işaretleri ile dolu oluyor. Musk, insanlığı Mars’a taşıma hayaline sahip ve aynı zamanda dünyanın en zencin isimlerinden biri.

Bu sefer öyle bir tweet paylaştı ki hem Twitter topluluğu hem de kripto para meraklılarını çok düşündürdü ve meraklandırdı. Musk, Paypal’ı icat eden, SpaceX ve Starlink’i kuran ve Tesla’yı da mevcut seviyelere çıkaran birisi. Kripto ve Twitter topluluğu ise son paylaşımı ile ne demeye çalıştığını merak ediyor.

İlgili – Elon Musk’tan McDonalds’a ilginç Dogecoin teklifi

“h” Shib için mi yoksa Huobi için mi?

Elon Musk, son tweetinde sadece “h” harfine benzeyen bir paylaşım yaptı. Ancak harfin üst kısmında bir çizgi daha var. Söz konusu tweetin devamına bir tweet ekleyerek “tau > pi” ifadesini ekledi Musk.


Hemen ardından kripto topluluğu bu paylaşımların ne anlama geldiği ile ilgili soru yağmuruna başladı. En büyük Shiba Inu hesabı @ShibaInuHodler, şaka yaparak buradaki “h” harfinin “Shib”in içindeki “h” harfi olduğunu söyledi.

Diğer yandan Huobi Global ise Musk’ın kendilerini kastedip etmediğini sordu. Çünkü onlara göre buradaki “h”, “huobi”nin bir harfi.

İlgili – Elon Musk: Satoshi Nakamoto ben değilim ama muhtemel aday…

Başka bir Twitter kullanıcısı ise bu tweetin kripto ile ilgili olup olmadığını sordu.

Elon Musk bir tweet attı kripto para piyasaları karıştı!

Resim Twitter

Musk 15 Ocak’ta da benzer ve gizemli bir tweet paylaşmıştı. O zaman da kripto para topluluğunu merak sarmıştı. Bu tweette 100 sayısı ile birlikte yukarı yönlü bir ok işareti vardı. Daha sonra bazıları bunu Tesla hisselerinin büyümesine işaret ettiğini ifade etmişti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Elon Musk bir tweet attı kripto para piyasaları karıştı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.