1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. DOGE ve SHIB şimdi de BitPay ile ORADA!

DOGE ve SHIB şimdi de BitPay ile ORADA!

DOGE ve SHIB şimdi de BitPay ile ORADA!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük ve en popüler meme coinler DOGE ve SHIB, şimdi de ABD merkezli gayrimenkul dünyasına giriş yaptı.

DOGE ve SHIB artık gayrimenkul dünyasında!

Shiba Inu, Dogecoin artık BitPay aracılığıyla, ABD merkezli bir gayrimenkul lojistik firması tarafından ödemelerde kullanılabilecek.

BitPay tarafından desteklenen Shiba Inu ve Dogecoin (DOGE)’in yanı sıra bazı kripto para birimleri artık tedarik zinciri gayrimenkulüne yatırım yapan bir GYO (gayrimenkul yatırım ortaklığı*) olan NOYACK Logistics Income (NLI) tarafından kabul ediliyor.

(*GYO, Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine, gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapabilen; yani gelir getiren gayrimenkul veya ilgili varlıklara sahip olan ve bunları işleten kurumları ifade eder.)

BitPay ile olan bu ortaklık sayesinde artık yatırımcılar taahhütlerini, DOGE ve SHIB gibi bazı kripto para birimleri ile yerine getirebilecek. Kripto paraların benimsenmesini destekleyen bu önemli adımda yer alan kripto paraların tam listesi ise şöyle:

  • Bitcoin (BTC)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Dogecoin (DOGE)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • Shiba Inu (SHIB)
  • Wrapped Bitcoin (WBTC)
  • Ayrıca USD’ye sabitlenmiş beş stabilcoin (BUSD, DAI, GUSD, USDC ve USDP)

BitPay CEO’su Stephen Pair konuya ilişkin yaptığı yakın tarihli bir açıklamada; bu ortaklığın, kripto para birimi tahsislerini gayrimenkul gibi fiziksel yatırım varlıklarına taşımak isteyen yatırımcı sayısının her geçen gün artmasının sonucunda doğduğunu belirtti.

İlgili: DOGE ve Shiba Inu şimdi de ‘O’ üniversiteye girdi

Shiba coin burn ile yarım milyardan fazla SHIB yakıldı!

Shibburn‘e göre, son 24 saat içinde yarım milyardan fazla SHIB tokeni yakıldı. Web sitesinde de açıklandığı gibi, yanma oranı yüzde 1.892’den fazla artarken, toplamda 598.032.837 SHIB yakıldı.

Bu arada Shiba ile ilgili bir başka önemli gelişme daha yaşandı. Kimliği bilinmeyen bir kripto para balinası, yaklaşık 6.143.035$ değerinde devasa bir işlemle 271.370.420.624 SHIB satın aldı.

DOGE ve SHIB şimdi de BitPay ile ORADA!

Popüler meme tokeni 0.00002281$’lık yerel bir zirveye ulaşmayı başardığı 17 Mart’tan bu yana, %2.25 oranında değer kaybetti. (Yazımızı yayına hazırladığımız sırada ise 0.00002192$’dan işlem görüyor.)

Shiba Inu, dar bir aralıkta konsolide olmaya devam ederken, teknik göstergelerle birlikte yukarı saydığımız temel faktörler yukarı yönlü büyük bir fiyat hareketine işaret ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.