1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti son günlerin popüler altcoini Apecoin ve başka bir altcoin için yatırımcıları uyardı. Detaylar haberimizde.

Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

Piyasa geçtiğimiz hafta yaşadığı yukarı yönlü rüzgarın ardından bir düzeltme yaşıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin son 24 saat içerisinde %3 değer kaybetti. BTC, 45,296 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in son 7 gündeki değer kaybı ise %4,35.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoinlerin lokomotifi Ethereum ise son 24 saatte %5 değer kaybetti ve 3,346 dolardan işlem göryor. Ethereum’un piyasa değeri 401 milyar dolara geriledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kripto piyasasında genel düşüş trendi hakimken ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa’dan bir dizi uyarı geldi.

Bilindiği gibi kripto piyasasında mart ayında ApeCoin (APE) rüzgarı esmişti. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren büyük bir ralli yapan APE, yatırımcıların radarına takıldı. Sadece bireysel yatırımcılar değil Ethereum balinaları da APE’ye ilgi gösterdi ve bir anda balinaların en çok tuttuğu altcoin oldu.

altcoin Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

Kripto analisti Altcoin Sherpa, sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda ApeCoin ve Waves (WAVES) için yatırımcıları uyardı. Kripto analisti yazının kaleme alıdndığı anlarda 29 dolardan işlem gören WAVES’in 20 dolara kadar geri çekilebileceğini öngörüyor.

Haftalık WAVES fiyat hareketleri

altcoin Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

WAVES, son 24 saat içerisinde %14 değer kaybetti. Altcoin’in piyasa değeri 3,223 milyar dolara geriledi. Altcoin, sadece 6 gün önce 63 dolarda işlem görüyordu.

İlgili: WAVES nedir, geleceği nasıl?

ApeCoin ise bugün %4,98 değer kaybetti. 11,74 dolardan işlem gören APE’nin piyasa değeri 3,2 milyar dolarda APE, bu değer ile en değerli 44’üncü kripto para.

altcoin Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

Analist, APE’nin 9,5 dolara kadar çekilebileceğini bu seviyeyi destek yapmayı başaramaz ise çekilmenin 8 dolara kadar derinleşebileceğini belirtti.

İlgili: ApeCoin nedir, geleceği nasıl?

Haftalık ApeCoin fiyat hareketleri

altcoin Dikkat! Ünlü analist bu altcoinler için uyardı

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: