1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analistten dikkat çeken 4 altcoin analizi: Bitcoin, Solana…

Analistten dikkat çeken 4 altcoin analizi: Bitcoin, Solana…

Analistten dikkat çeken 4 altcoin analizi: Bitcoin, Solana…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, Bitcon’in yanı sıra Ethereum’un en güçlü rakiplerinden SOL ve bu iki altcoin için dikkat çeken analizler paylaştı. İşte 4 altcoin analizi…

4 altcoin analizi: Bitcoin, Solana, Litecoin, FTX Token

Sosyal medyada yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum’un en güçlü rakiplerinden Solana (SOL)’un ralli için hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca Bitcoin, Litecoin (LTC) ve FTX Token (FTT) hakkındaki görüşlerini de paylaştı.

İlginizi çekebilir:

Analistten dikkat çeken 4 altcoin analizi: Bitcoin, Solana...

 

Altcoin Sherpa olarak tanınan kripto analisti, 4 altcoin analizine ilk olarak SOL ile başlıyor. Twitter’da takipçilerine, Ethereum rakibinin mevcut desteğinin dört saatlik zaman diliminde birkaç kritik üssel hareketli ortalamada (EMA) sabit kalması durumunda %50’den fazla yükselebileceğini söyledi.

 

 

“Bence SOL, 4 dört saatlik zaman dilimi için önemli bir seviyede, EMA’lar göz önüne alındığında bu alanın korunduğunu gerçekten görmek isterim. Başarısız olursa, bir sonraki alan 30 dolar. Fakat yine de önümüzdeki haftalarda 40 doları göreceğimiz kanaatindeyim.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, Solana 31.27 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, son 24 saatte %11 artan Litecoin’i de inceliyor. Ralli karşısında kafasının karıştığını söylüyor. Ve LTC’den daha fazla sıçrama beklemese de potansiyel fiyat hedefinin 67 dolar olduğunu belirtiyor.

 

 

“Bu s**tcoinin neden pump yaptığını bilmiyorum. Oraya ulaşırlarsa, bundan sonraki seviyelere karşı dikkatli olurum. 67 dolar 200 günlük EMA’ya karşılık geliyor ve bunun sürdürülebilir bir pump olması pek olası görünmüyor. Henüz bunda işlem açmayacağım.”

 

 

Yazımız yayına hazırlanırken LTC, 60.31 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, kripto borsası FTX’in yerel hizmet tokeni FTT için ise, mevcut fiyatlardan yaklaşık %12,28 dolara doğru bir ralli öngörüyor.

“Bence bu, sonunda 28 dolara gidiyor, ancak mevcut bölgeden satın almayacağım. Bir süredir bu grafiğe bakmadım ama FTX’in bu kez pump yapması mantıklı.”

 

Şu sıralar FTT, 25.64 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti ayrıca, Bitcoin’de 19.000 dolar ortalarına olası bir düşüşün boğalar için uygun bir giriş noktası olabileceğini söylüyor.

 

 

“Şu anda aktif bir konumda olmak korkutucu, bence daha düşük seviyeden almak lazım. 19.000$’ın ortaları, 4h ve S/R seviyesinde (destek/direnç seviyeleri) birçok EMA (üstel hareketli ortalamalar) ile ilginç bir birleşmeye sahip. Birçok altcoin şimdilik geri çekiliyor. Ben hala orta vadede 23.000$’a gideceğimizi düşünüyorum.”

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.