Bloomberg analistinden yükselecek 2 kripto para açıklaması

Bloomberg analisti Mike McGlone’dan yükselecek 2 kripto para açıklaması
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bloomberg Intelligence’in kıdemli analisti Mike McGlone, yükselecek 2 kripto para ile ilgili yorumunu paylaşıyor. Ayrıca bu yükselişe güç verecek önemli faktörlere de dikkat çekiyor.


Bloomberg analisti: Bu 2 faktörle Bitcoin ve Ethereum fiyatları yükselecek

Bloomberg Intelligence’in kıdemli menkul kıymet ve piyasa analisti Mike McGlone, piyasa değerine göre en büyük iki kripto para ile ilgili boğa öngörülerini paylaştı.

İlgili – Binance’te Bitcoin kapış kapış: Tarihin en büyük BTC alımı

McGlone bir röportaj sırasında yaptığı açıklamada, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) azalan arz ve buna ek olarak da artan benimsenmenin, bu iki kripto paranın fiyatlarının değer kazanmasına yol açacağını söylüyor. Şöyle konuşuyor:

“En büyük iki coin olan Bitcoin ve Ethereum’da kodlar üzerinden kesinlikle azalan bir arz var. Şimdi Ethereum da kodlar üzerinde azalıyor. Ancak Bitcoin’de kesin bir arz azalması olduğunu zaten biliyorduk.

Şimdi de talep ve benimsenmeye baktığımızda burada da açık bir artış var. Bu durum, Adam Smith ve ekonominin en basit kuralı. Fiyatlar zamanla yükselmek zorunda. Tabii herhangi bir negatif bir durum bu yükselişi yörüngesinden çıkarmadığı sürece.

Burada şimdi artan benimsenme ve talep artışından başka bir şey görmüyorum. Bu daha erken günleri. Yani küresel çapta sadece yüzde 1’den daha azdan bahsediyorum. Küresel hisse senetlerinin yüzde 1’den azı kriptoda.”

İlgili – Ethereum fiyatında gerileme kritik bir seviyeye ulaştı: Güncel ETH teknik analizi

Ünlü CEO'dan çarpıcı iddia: "Ethereum Bitcoin ile rekabet edemez!" Peki neden?

McGlone aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıkların geleneksel emtialar üzerinde bir avantajı olduğunu söylüyor. Ona göre bu avantaj depolama alanı giderlerinin olmaması. Analist, emtialarda ortalama yüzde 5 ve belki de yüzde 10 civarında depolama gideri olduğunu belirtiyor.

Bitcoin şu an 20,495 dolardan işlem görüyor ve Ethereum da 1,588 dolardan el değiştiriyor.

İlgili – 20,000 doları test eden Bitcoin fiyatında düşüş durdu mu? Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bloomberg analistinden yükselecek 2 kripto para açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.