1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Binance’te Bitcoin kapış kapış: Tarihin en büyük BTC alımı

Binance’te Bitcoin kapış kapış: Tarihin en büyük BTC alımı

Binance’te Bitcoin kapış kapış: Tarihin en büyük BTC alımı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük borsası Binance’te Bitcoin’ler kapış kapış. Borsadan tarihinin en büyük BTC alımı ve çıkışı yaşanıyor. Ayrıntılara ve ne anlama geldiğine bakalım.


Binance’te Bitcoin kapış kapış: Tarihin en büyük BTC alımı

Kripto analitik şirketi Glassnode’un sağladığı son verilere göre, 29 Ekim ve 30 Ekim günlerinde dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’ten 2.5 milyar dolara yakın Bitcoin çıkışı oldu.

Genel olarak borsalardan yapılan coin çıkışları birikim yapılmasına işaret ediyor.

İlgili – Binance CEO’sundan Twitter’e Dogecoin, BNB token ve kripto önerisi

InvestAnswers’in sunucusu ve iyi bilinen bir analist ise Youtube’da 444,000 takipçisine son büyük BTC hareketleri ile ilgili bilgi veriyor. Ona göre bu yaşananlar “çok kolaylıkla Binance tarihini en büyük Bitcoin alımı” olarak nitelendirilebilir. Yeni video üzerinde şöyle diyor:

“Şimdi neden 2.5 milyar dolar önemli? Eğer birileri böyle 20 alım daha yarsa borsalardaki Bitcoin’ler tükenir. Tamamen biter. İşte bu varlık bu kadar az bulunan bir varlık. Bunu bu kadar heyecanlı yapan da bu. Ben her sabah uyanır ve emin bir şekilde ‘Önümüzdeki bir kaç yıl çok eğlenceli olacak’ diyorum. Hem de şu an çok zor durumdan geçmemize rağmen.”

Glassnode verileri ise şunu gösteriyor. Ekim ayının büyük bir bölümünde Binance’e BTC akışı oldu. Şimdi ise büyük para çekimleri yaşanıyor.

İlgili – Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin

Binance’te Bitcoin kapış kapış: Tarihin en büyük BTC alımı

Kaynak: Glassnode

Bitcoin şu an 20,494 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para son 24 saatte yüzde 0.12 oranında düştü ama son yedi günde yüzde 1.5 oranında yükseldi. BTC fiyatı Kasım 2021’de kaydettiği 69,000 dolar tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala yüzde 70 oranında geride. Bu ATH değerini yaklaşık bir yıl önce görmüştü.

Kaynak

Etiketler: