Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin

Bitcoin'den daha iyi kazandıran altcoinler hangileri. BTC yılın başından bu yana yüzde 35 civarında değer kazandı. Buna rağmen ilk 50 sıralamasında yüzde 300 yükselen altcoinler var.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir analist, 3 büyük altcoinin haftalık ve aylık grafiklerde kilit dirençlerden kırılma yaparak yükselme sürecinde olduğunu bildiriyor. Analist bahsettiği coinler ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin

Rekt takma adını kullanan analist, Twitter’de 329,100 takipçisi ile bir dizi altcoinle ilgili yeni değerlendirmesini paylaştı. Başta Ethereum (ETH) var ve analiste göre ETH fiyatı çapraz direnci kırmayı başardı. Bu direnç Ağustos ayında ETH fiyatının 2,000 dolara ralli yapmasının önünü kesiyordu. Analist şöyle diyor:

“ETH boğa bir haftalık kapanışla direnç trend çizgisini (siyah) kırmanın keyfini çıkarıyor. Sonuç olarak ETH yakında bu trend çizgisine dalış yaparak burayı gerçekten kırdığını doğrulamaya çalışacak. Kırılmanın doğrulanması için kritik seviyeler 1,700 dolar – 1,880 dolar.”

İlgili – Ethereum fiyatını için kritik 1,600 dolar direnci ve destekler: Güncel ETH teknik analizi

Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin

Kaynak: Rekt / Twitter

Analist bu kırılmadan sonra Ethereum fiyatının 2,275 dolara ralli yapabileceğini düşünüyor. Bunun için 1,800 dolar civarında kırılma ile doğrulama gerekiyor.

İlgili – Stabil coin balinaları kripto para boğa rallisi sinyali mi veriyor?


Ethereum’un rakibi Cardano (ADA)

Sırada Ethereum’un rakibi Cardano (ADA) var. Kripto analiste göre, ADA fiyatı kritik bir direnci destek olarak geri almaya çalışıyor. Burası 0.40 dolar civarında. Eğer ADA boğaları başarılı olursa, analiste göre fiyat 0.48 dolara doğru önemli ölçüde ralli yapabilir. Şöyle diyor:

“Teknik olarak ADA haftalık kapanış geçen hafta alt trend çizgisinin altında oldu. Ancak bu hafta oluşan mum bu seviyeyi yeniden destek olarak geri alabilir. Bu desteği koruduğu sürece formasyon içinde yüzde 20 değer kazanabilir.”

Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin

Kaynak: Rekt / Twitter

İlgili – Binance CEO’sundan Twitter’e Dogecoin, BNB token ve kripto önerisi

Analistin dikkat çektiği başka bir coin ise Dogecoin (DOGE). Rekt, DOGE’un yaşadığı yükseliş ile yaklaşık 16 aydır devam eden düşüş trendini kırdığını belirtiyor. Ona göre bu noktada DOGE’un önünde 0.141 dolar direnci var. Buradan ise yüzde 40 ralli tetikleyebilir ve 0.20 dolara ulaşabilir.

Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin

Kaynak: Rekt / Twitter

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 büyük altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.