1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Conflux token rehberi: CFX coin nedir? Geleceği var mı?

Güncel Conflux token rehberi: CFX coin nedir? Geleceği var mı?

Güncel Conflux token rehberi: CFX coin nedir? Geleceği var mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Conflux, DApp’lerin küresel olarak benimsenmesi için geliştirilmiş ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan POW (Proof of Work) tabanlı bir public blockchainidir. CFX coin ise, bu platformun yerel tokenidir.

Conflux (CFX) token nedir?

Blockchain sistemleri, gerçek dünyadaki uygulamalar için yaygın olarak benimsenmeden önce ölçeklenebilirlik, güvenlik ve yaygınlaşma konusunda ciddi zorluklarla karşı karşıya kalıyor.

Bitcoin ve Ethereum, birçok uygulamanın verim gereksiniminin çok altında ve saniyede gerçekleştirilen işlem (transaction) sayısı beklentileri karşılamaya yetmiyor.

Ethereum’da konuşlandırılan akıllı sözleşmeler genellikle milyonlarca dolarlık zarara yol açan geri alınamaz hatalar içerebiliyor.

Ethereum (ETH) nedir, nereden, nasıl satın alınır ve geleceği nasıl?

İlgili: Ethereum (ETH) nedir, nereden, nasıl satın alınır ve geleceği nasıl?

Bu nedenle Conflux token, yeni konsensüs algoritmasıyla blockchain sistemini geliştirecek ve gelecekteki merkezi olmayan blockchain uygulamaları (DApps) için ölçeklenebilir, güvenli ve genişletilebilir blockchain platformu oluşturmayı amaçlıyor.

Conflux nedir?

Conflux, DApp’lerin küresel olarak benimsenmesi için geliştirilmiş ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan POW (Proof of Work) tabanlı bir public blockchainidir.

CFX coin nedir?

Yeni konsensüs algoritmasıyla blockchain sistemini geliştirecek ve gelecekteki merkezi olmayan blockchain uygulamaları (DApps) için ölçeklenebilir, güvenli ve genişletilebilir blockchain platformu oluşturmayı amaçlayan Conflux’un yerel tokenidir.

Güncel Conflux token rehberi: Conflux token nedir?

Proje POW mekanizmasını son teknoloji ürünü olan Tree Graph ile birleştirerek blockchain’deki performens tıkanıklıklarını giderdiğini iddia ediyor.

Projeyi destekleyen Conflux Vakfı Conflux protokolünün araştırılmasına ve geliştirilmesine ek olarak, blockchain teknolojisini stratejik ortaklarla gerçek dünya senaryolarına entegre etmeye ve kitlesel kabul ile merkezi olmayan uygulamalar geliştirmeye kararlı.

Misyon

Vakfın amacı, yeni nesil dağıtık sistemleri oluşturmak için blockchain teknolojisinin kullanımını ve yaygınlığını giderek artırmak.

Teknoloji ve ticaret sektörünün blockchain teknolojisi ile entegrasyonunu teşvik etmeyi amaçlıyorlar ve hedefe ulaşmak için teknoloji, endüstri, iş dünyası ve diğer tüm yönlerden kaynaklarla iş birliği yapmaya çalışıyorlar.

Yatırımcılar

Projede dünyaca ünlü yatırımcılar var:

Sequoia Capital, Shunwei Capital, Frees Fund, Baidu Ventures, IMO Ventures, MetaStable Capital, Fundamental Labs ve IOSG Venture.

Conflux token takımı

  • Projenin çok sağlam bir ekibi var.
  • Bu isimler Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Carnegie Mellon Üniversitesi (CMU), Tsinghua Üniversitesi gibi üst düzey kurumlardan.
  • Çekirdek ekip, dağıtık sistem, programlama dili, siber güvenlik, kriptografi ve oyun teorisi alanlarında tanınmış ve önde gelen bilim adamlarından oluşuyor.
  • Conflux’tan önce, çoğu Wall Street ve Silikon Vadisi’nde çalışmış.

Conflux token kurucu etokenkip

Tamamı bilim insanı.

Güncel Conflux token rehberi: CFX coin nedir?

Çekirdek Kadro

Güncel Conflux token rehberi: CFX coin nedir?
Güncel Conflux token rehberi: CFX coin nedir?

Proje hakkında daha fazla teknik detay için tıklayınız.

Projenin Cornell Üniversitesi’nde yayınlanan makalesi için tıklayınız.

Önemli

Conflux token Aralık 2018’de private token satışında 35 milyon dolar topladı. Ve sadece bir yıl sonra, Şangay hükûmet yetkilileri, Conflux’a milyonlarca dolar yardım ederek projenin bir araştırma enstitüsü ve kuluçka merkezi açmasına yardım etmeyi kabul etti.

Conflux (CFX) coin güncel veriler

Conflux (CFX) token fiyatı: Anlık CFX fiyatı için tıklayınız.
Conflux (CFX) arzı: 1.697.024.649 CFX
Piyasada işlem gören CFX arzı: Dolaşımdaki güncel CFX arzı için tıklayınız.
CFX işlem hacmi. 24 saatlik CFX işlem hacmi için tıklayınız.
Tüm zamanların en yüksek fiyat (ATH) seviyesi: $1,70
Tüm zamanların en düşük fiyat (ATL) seviyesi: $0.070
Toplam CFX yatırım dönüşü (ROI): tıklayınız.
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.