1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Coinbase’den metaverse tabanlı bu altcoine sürpriz destek!

Coinbase’den metaverse tabanlı bu altcoine sürpriz destek!

Coinbase’den metaverse tabanlı bu altcoine sürpriz destek!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İşlem hacmine göre ABD’nin en büyük kripto borsası, platformunda desteklediği kripto varlıkları listesine metaverse tabanlı bu altcoini ekliyor.

Coinbase metaverse tabanlı altcoin MultiversX (EGLD)’i listeliyor

Coinbase Assets, likidite koşulları karşılandığı takdirde, 7 Aralık’tan itibaren MultiversX (EGLD) blok zincirinin yerel tokeni için alım satım hizmetlerinin platformda başlayacağını duyurdu.

 

Coinbase'den metaverse tabanlı altcoine sürpriz destek!

 

“Coinbase, MultiversX ağında, daha önce Elrond (EGLD) olarak bilinen MultiversX tokeni için destek ekleyecek. Bu varlığı, diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde paranız kaybolabilir.

Bu varlık için gelen transferler, alım satımın desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcut.”

 İlginizi çekebilir:

 

Bu arada EGLD, daha önce Elrond olarak biliniyordu. Kurumsal sınıf blok zinciri, odağını metaverse’ye çevirdikten ve gelişen kripto sektörüne yönelik yeni ürün teklifleri başlattıktan sonra, geçtiğimiz ay yeniden markalaşmaya gitti.

Metaverse tabanlı EGLD yazımızı yayına hazırladığımız sırada, son 24 saatlik %3,06 düşüşle 44,23 dolardan işlem görüyor.

Bu arada Coinbase yine bugün, Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruda, listeleme yol haritasına geçen hafta eklenen Aragon (ANT) ve Rocket Pool (RPL) için, 8 Aralık’tan itibaren platformunda destek vermeye başlayacağını duyurdu. Tabi yine bunun için yeterli likidite seviyelerine ulaşılması gerekiyor.

İlgili: Coinbase’in eklediği 2 Ethereum coinde ralli

Coinbase ayrıca kısa süre önce cross-chain tabanlı Litentry (LIT) ve merkezsiz finans (DeFi) tabanlı NFT projesi Aavegotchi (GHST)’yi  platformuna ve merkezsiz oyun projesi Treasure DAO (MAGIC)’yu ise listelemek için takibe aldığı yol haritasına ekledi.

Ayrıca 7 Aralık’ta da San Francisco merkezli en büyük kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı Coinbase, Magic (MAGIC) tokeni platformuna eklemek için takibe aldığını açıklamıştı.

İlgili: Coinbase haberi sonrası Ethereum tabanlı altcoinden büyük pump! 

Esasen ABD merkezli kripto borsası, bir tokeni borsada listelemeden önce güvenlik, uyumluluk ve projenin dünyaya açık bir finansal sistemi geliştirme vizyonuyla uyumu gibi faktörlere göre değerlendiriyor. Ve listeleme yol haritası oluşturarak, listelenme potansiyeli olan kripto paraları önceden duyuruyor. Bunu yaparken de listeleme süreçlerine şeffaflık getirmek ve insider trading olarak tabir edilen, önceden haber alarak, kazanç sağlama gibi olayları önlemeyi hedefliyor.

İlginizi çekebilir: