Poppe’den 3 büyük kripto para için tahmin: “Biri pump yapacak!”

Michaël van de Poppe
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, 3 büyük kripto para için yeni tahminde bulundu. Analist, kripto piyasaları zor bir süreçten geçerken, bir aydan kısa bir süre içinde %66’nın üzerinde yükselen bir altcoin için daha büyük bir ralli bekliyor.

3 büyük kripto para için kritik tahmin!

Popüler kripto para analist Michaël van de Poppe, 642.800 Twitter takipçisine, P2P ödeme ağı Litecoin’in yerel tokeni LTC’den yeni bir ralli beklediğini söyledi.

 

Poppe’den 3 büyük kripto para için tahmin: “Biri pump yapacak!”

 

Van de Poppe, kripto piyasaları zor zamanlar geçirirken; bir aydan kısa bir süre içinde %66’nın üzerinde yükselen altcoin için daha büyük bir ralli öngörüyor.

İlginizi çekebillir:

 

 

Poppe, son bir ayda kaydedilen 84,73$’lık en yüksek seviyeyi gördükten sonra, Litecoin’in sağlam bir sıçrama yapacağını tahmin ediyor.

Analiste göre Litecoin, 71$ ve 65$ seviyelerinde güçlü destek seviyelerine sahip. Dolayısıyla 96$’lık hedefe doğru yükselebilir. Bu da popüler tokenin %35 ila %47 arasında bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

“Litecoin’deki fırsatları sabırla bekliyorum.”

Bu arada Bitcoin’e de bakan Van de Poppe, en büyük dijital varlık için birkaç yükseliş senaryosu olduğunu söylüyor.

 

 

“En muhtemeli, 17.200$’ın geri alınması, long pozisyonlar için 18.100$’a doğru bir yükselişi tetikleyebilir. Aksi takdirde 16.200-16.500$’a dokunup, 16.900$’ın üzerine geri çıkabilir.”

İlginizi çekebilir:

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin 17.072$’dan işlem görüyor.

Son olarak, analist Ethereum (ETH) hakkında da yorum yaptı. Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yerel tokeni için, ilk hedefi olan 1.334$’a doğru bir ralli başlatmadan önce, 1.200$ seviyesine doğru bir düzeltme öngörüyor.

“ETH’de böyle bir fırsat yakalarsak, harika olacak.”

 

 

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada Ethereum, 1.271 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Poppe’den 3 büyük kripto para için tahmin: “Biri pump yapacak!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.