Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
66.073,25 USDT
eth
ETH
-0.23%
Ethereum
3.474,69 USDT
bch
BCH
0.41%
Bitcoin Cash
367,93 USDT
xrp
XRP
0.48%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.02%
Litecoin
72,93 USDT
bnb
BNB
0.66%
Binance Coin
585,77 USDT
sol
SOL
0.14%
Solana
173,27 USDT
avax
AVAX
-1.92%
Avalanche
29,25 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.29%
Poladot
5,93 USDT
doge
DOGE
0.42%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
0.31%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Chainlink Haberleri
  3. Chainlink (LINK) fiyatında boğalar için kritik sinyaller!

Chainlink (LINK) fiyatında boğalar için kritik sinyaller!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Chainlink (LINK) için tehlike sinyalleri! Ayıların piyasayı ele geçirmesiyle LINK fiyatı, kritik bir destek seviyesine düştü.

Chainlink (LINK) fiyatı ne olur?

Kripto para piyasasında son 24 saat içinde olumsuz bir piyasa duyarlılığı gözlemlenirken, çoğu büyük kripto para birimi negatif fiyat hareketleri kaydetti.

İlgili:

Bu arada popüler oracle ağı Chainlink’in yerel tokeni LINK ise 6.400 dolara geri döndü. Grafikte histogramın kırmızı renkle ifade ettiği gibi; MACD, şu anda düşüş eğilimi gösteriyor. Ayrıca gösterge, histogramın orta yüksekliğinde gözlemlendiği için, sabit bir düşüş momentumu gösteriyor.

Öte yandan, göstergenin daha açık gölgesi, fiyat hareketinin 6.400$ çizgisinde destek bulması nedeniyle, düşüş momentumunun azalmaya başladığını gösteriyor.

 

Chainlink (LINK) fiyatında boğalar için kritik sinyaller!
4 saatlik LINKUSDT grafiği

 

Son on günlük net fiyat hareketi negatif kaldığı için, EMA’lar şu anda ortalama çizgisinin altında işlem görüyor. Ancak, iki EMA yaklaşmaya başladığında, 12 EMA yukarı doğru bir dönüş göstermeye başladı. Ve bu da satın alma potansiyelinde artış olduğunu gösteriyor. 

Ancak şu anda, her iki EMA da güçlü satış faaliyetine işaret edecek şekilde, aşağı doğru yöneliyor.

Bir momentum indikatörü olan ve varlığın aşırı alım satım noktaları hakkında bilgi veren RSI (Relative Strength Index – Göreceli Güç Endeksi), bir süredir tarafsız bölgede hareket ediyor. Ancak son 14 gündür ortalama seviyenin üzerinde yer alıyor. Şimdi ise endeks 39.59 birim seviyesine geriledi. Gösterge şu anda, herhangi bir sinyal vermiyor, yatay hareket ise boğalar ve ayılar arasında bir hakimiyet mücadelesi olduğunu gösteriyor.

Bollinger Bantları ise, son düşüş hareketini kolaylaştırmak için momentum kısmında genişliyor. Ancak fiyat, boğaların fiyat hareketini yeniden dengelemesini sağlayabilecek bir seviye olan 6.400$ seviyesinde destek buluyor. Ve şu anda, göstergenin alt çizgisi 6.388$ seviyesinde destek sağlarken, ortalama çizgi 6.701$ çizgisinde boğalara karşı bir direnç seviyesi sunuyor.

 

Chainlink (LINK) fiyatında boğalar için kritik sinyaller!

 

Genel olarak, 4 saatlik Chainlink (LINK) grafiğinde, ayıları destekleyen 26 ana teknik göstergeden 15’i satış sinyali veriyor. Öte yandan, göstergelerden yalnızca biri, son saatlerde düşük bir yükseliş eğilimi göstererek, boğaları destekliyor. Aynı zamanda, dokuz gösterge ise nötr bölgede. Ve ne boğaları ne de ayıları destekliyor.

24 saatlik Chainlink fiyat grafiği de, aynı duyguyu yansıtıyor. Ayrıca, göstergelerden yalnızca üçü yukarı yönlü bir harekete işaret ederken, aşağı yönlü bir hareket sinyali veren 15 gösterge var.

Bu arada LINK analizine göre, aynı zaman diliminde varlık için düşük satın alma baskısı varken; orta vadeli grafikler de ayıların hakimiyetini gösteriyor. Bu arada, sekiz gösterge tarafsız kalırken; şu anda herhangi bir sinyal vermiyor.

Peki Chainlink LINK fiyatı ne olur?

Chainlink (LINK) için, 7,00$ seviyesindeki güçlü ret, ayıların fiyatı 6,400$ seviyesine düşürmesine yardımcı olduğunu gösteriyor. Ancak burada boğalar, ayıların işini zorlaştırabilecek düzeyde kısa vadeli destek buluyor.

Bununla birlikte, traderler LINK’in 6.4000$’lık fiyat seviyesinde istikrar kazanmasını beklemeli. Bununla birlikte, orta vadeli teknikler güçlü bir düşüş eğilimi gösteriyor ve daha fazla aşağı yönlü harekete işaret ediyor. Bu arada düşüş eğilimi olması durumunda, bir sonraki destek seviyesi 6.200$’da ve ardından 5.600$’da bulunuyor.

İlginizi çekebilir:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.