1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Cardano kurucusundan ADA fiyatındaki düşüşle ilgili iddialı yorum…

Cardano kurucusundan ADA fiyatındaki düşüşle ilgili iddialı yorum…

Cardano kurucusundan ADA fiyatındaki düşüşle ilgili iddialı yorum…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu söyleyerek, mevcut piyasa fiyatlarının gerçek temelleri yansıtmadığına iddia etti. İşte Ünlü CEO’nun ADA fiyatındaki düşüşle ilgili o yorumu…

Cardano kurucusu ADA fiyatındaki düşüşü yorumladı

Piyasada yaşanan son fiyat düzeltmesi karşısında şaşkın olduğunu ifade eden Cardano kurucusu, Twitter üzerinden yaptığı son paylaşımında, piyasaların “gerçeklikle bağlantısının koptuğunu” iddia ediyor.

İlgili: Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?

Cardano kurucusundan ADA fiyatındaki düşüşle ilgili iddialı yorum...

Bitcoin ve kripto paralarda yeni düşüş!

Bitcoin (BTC) son 24 saatlik kayıplarla birlikte, haziran ortasından bu yana gördüğü en düşük seviyelere düştü. Ethereum (ETH) ise, yaklaşan Merge yükseltmesi öncesi piyasayı saran heyecan azalırken, keskin bir düşüşle Bitcoin’i takip etti.

Diğer büyük kripto para birimleri ile birlikte Cardano (ADA)’nun fiyatı da son 24 saatte %8’den fazla düşerken, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0,465 dolardan işlem görüyor.

Kripto ekosistemindeki keskin düzeltmelere rağmen Hoskinson iyimser bir bakış açısına sahip. ADA için, “hiç bu kadar güçlü olmamıştı” diyen Hoskinson, önümüzde güzel günlerin olduğunu söyledi.

Hoskinson ayrıca mevcut fiyatlarına henüz yansımamış olsa da kripto piyasasındaki diğer birçok projenin de sağlam olduğunu söyledi.

Cardano kurucusu, piyasalardaki mevcut düşüş hareketlerinin temel olarak, makro faktörler tarafından yönlendirildiğine işaret etti.

Bu arada ADA tokeni yaklaşmakta olan Vasil yükseltmesine rağmen, düşüş eğiliminden kurtulmak için mücadele ediyor.

22 Eylül’de gerçekleşecek olan hard forkun, blok zincirinin performansını önemli ölçüde artırması bekleniyor.

İlginizi çekebilir:

Kurucusundan Chainlink ve oracle ekosistemine dair çok özel açıklamalar…

Cardano (ADA) fiyat tahmini

Hoskinson salı günü Twitter’dan dikkat çeken bir paylaşım daha yaptı. Ünlü CEO, hard fork ile birlikte gelecek olan yeni özelliklerin birçok farklı merkezsiz uygulamayı (dApp’ler) önemli ölçüde iyileştireceğini ve yenilerini de etkinleştirmeyi mümkün kılacağını ifade etti. Ve bunun yalnızca bir başlangıç olduğunu söyledi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: