1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?

Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?

Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ADA, son 24 saat içerisinde %8 değer kaybetti. Bu seviyeler ADA için alım fırsatı mı sunuyor? Detaylar ve Cardana (ADA) teknik verileri haberimizde.

Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?

Kripto para piyasasında tablo kan gölüne döndü. Cardano’da (ADA) yaşanan büyük düzeltmeden payını almış gözüküyor. ADA, son 24 saat içerisinde %8 değer kaybetti. Bu yıl birçok kripto para birimi önemli ölçüde buharlaştı. Yıl içerisinde yaşanan Terra çöküşü sonrası piyasaya yayılan güven bunalımı, Fed’in faiz artırma kararları ile yatırımcıların riskli varlıklardan uzaklaşması ile zirve yaptı.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Ağustos ayında bir miktar toparlanma belirtileri görsek de bu da uzun soluklu olmadı ve piyasa bu kazançları da sildi. En önemli güncellemesi olan Vasil hard fork’un gelişi bile Cardano için bir umut ışığı olmadı.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano ekosisteminin en önemli parçalarından biri topluluğudur ve son birkaç ay içinde kullanıcıların çoğu, ADA eksosisteminden çıkmaya başladı. Bir zamanlar ortalama 158 binlik günlük işlem sayılarına ulaşılmıştı.

Yatırımcıların ilgilisi kaybolmaya başladıkça, ağdaki genel işlemler de önemli ölçüde azaldı. Şu anda, günlük toplam işlem sayısı 63 bine düştü ve aktif yatırımcı-işlem oranını 1:1’e yaklaştırdı.

cardano Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?

 

ADA, son 24 saatlik kaybı ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasındaki yerini XRP’ye kaptırdı. Dün 7’nci sırada olan ADA, 15.848 milyar dolarlık değeri ile Ripple’ın (XRP) ardından 8’inci sırada yer alıyor.

Ancak ADA’nın bu seviyelerini bir alım fırsatı olarak gören analistlerin sayısı da oldukça fazla. Altcoin Sherpa, yakın zamanda bir ADA rallisi göreceğimizi tahmin ediyor.

22 Eylül’de yapılması planlanan Vasil hard fork’unun öncesinde, ADA’nın nereye gidebileceği konusunda birçok olasılık var. Ancak şu anda altcoin için en önemli hamle, Vasil’in getireceği artışı desteğe çevirmek olacak.

ADA, önümüzdeki iki hafta boyunca 0.409 ABD doları destek çizgisinin üzerinde kalmayı başarabilir ve 0.520 ABD doları işaretini sıçrayabilirse, 0.595 ABD doları ile 0.747 ABD doları arasındaki destek aralığına ulaşabilir.

cardano Cardano (ADA) için bu seviyeler alım fırsatı mı?

Kaynak

 

Etiketler: