okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.79%
Bitcoin
68.740,25 USDT
eth
ETH
2.32%
Ethereum
3.836,49 USDT
bch
BCH
-2.01%
Bitcoin Cash
483,74 USDT
xrp
XRP
-2.01%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.18%
Litecoin
83,98 USDT
bnb
BNB
-0.24%
Binance Coin
600,89 USDT
sol
SOL
-4.12%
Solana
161,42 USDT
avax
AVAX
-3.8%
Avalanche
36,83 USDT
ada
ADA
-0.88%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.06%
Poladot
7,50 USDT
doge
DOGE
-3.68%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-3.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kurucusundan Chainlink ve oracle ekosistemine dair çok özel açıklamalar…

Kurucusundan Chainlink ve oracle ekosistemine dair çok özel açıklamalar...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Chainlink’in yaratıcısı Sergey Nazarov, kripto sektörünün geleceği ile birlikte merkezsiz oracle ağının geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte merkezsiz oracle ağı Chainlink’in nihai hedefi!

Bankless ile yaptığı yeni bir röportajda Chainlink (LINK)’in kurucusu Nazarov, kripto sektörünün hala ilk günlerinde olduğunu söyledi.

Kurucusundan Chainlink ve oracle ekosistemine dair çok özel açıklamalar...

Ünlü kurucu, Chainlink’in gerçek dünya verilerini merkezsiz ağlara taşımadaki başarısının yalnızca bir başlangıç ​​olduğunu iddia ediyor:

“Bence tokenler ve sahiplik, ister özsermaye tokenleri, ister hizmet tokenleri isrerse de NFT tokenleri olsun, bunlar sadece bir başlangıç. Chainlink ağıyla hedefimiz her şeyi bir üst seviyeye çıkarmak. Ve DeFi (merkezsiz finans) sigortası ve dolandırıcılığa karşı korumalı oyun, karbon kredisi piyasaları gibi birçok alanda büyük bir etkiye sahip olduğumuz için gurur duyuyorum.”

 İlginizi çekebilir:

Merakla beklenen Merge öncesi Ethereum 2000 dolar olur mu?

“Hangi kripto para alınmalı” sorusuna ünlü analistten cevap: Ethereum,…

 

Nazarov, Chainlink ve merkezsiz oracle sektörünün nihai vizyonunun, aracılara ihtiyaç duymadan insanlara ve şirketlere yazılım tabanlı güven veren açık kaynaklı ve merkezsiz bir temel sunmak olduğunu söylüyor.

“Bir oracle ağında çalışan uygulamaların yüzdesine karşı diğer zincirler üzerinde çalışan uygulamaların yüzdelerine bakarsanız, bu oranların giderek daha eşit görünmeye başladığını göreceksiniz. Bu da Oracle ağlarının giderek daha fazla değer sağlamaya devam ettiği anlamına geliyor. Bu değerde, token aktarımı, zincirler arası mesaj aktarımı, veri gönderme, hesaplamalar yapma, rastgelelik sağlamak, gizliliği koruyarak kimlik bilgilerini sağlama gibi çok geniş ve büyüyen bir dizi hesaplama var…

Kısacası hedefimiz, dünyadaki tüm uygulamaları trust-minimized duruma geçirerek, gerçeklerle desteklenen bir dünya inşa etmek.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.