1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. “Hangi kripto para alınmalı” sorusuna ünlü analistten cevap: Ethereum,…

“Hangi kripto para alınmalı” sorusuna ünlü analistten cevap: Ethereum,…

“Hangi kripto para alınmalı” sorusuna ünlü analistten cevap: Ethereum,…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

“Hangi kripto para alınmalı” sorusuna ilişkin değerlendirmede bulunan popüler bir analist, yükselişe hazırlanan kripto paraları şöyle açıkladı

Şimdi akümülasyon için hangi kripto para alınmalı?

Kripto piyasasının popüler analistlerinden biri olan Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve birkaç altcoini daha radarına aldığını belirtti. Ve 624.700 Twitter takipçisi ile, bu altcoinlerle ilgili beklentilerini paylaştı.

Ünlü analist kripto piyasasının şu anda, uzun vadeli yatırım yapan boğalara çok uygun fiyatlardan akümülasyon yapma fırsatı verdiğini düşünüyor.

 

İlginizi çekebilir:

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in ayı piyasası yorumuna çok şaşıracaksınız!

Analistten 3 kripto para için yeni fiyat tahmini: Bitcoin,…

Ünlü analist Bitcoin ve Ethereum için kısa vadeli hedefleri verdi!

Aynı zamanda aktif bir trader olan Popp, en büyük akıllı sözleşme platformunun yerel tokeni ETH, birlikte çalışabilirlik imkanı sunan Polkadot (DOT) ve geliştiriciler için veri alışverişini mümkün kılan ve farklı blockchainler oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlayan Cosmos ekosisteminin yerel tokeni olan ATOM biriktirdiğini söylüyor.

Kripto analisti bunların yanı sıra, geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkezsiz zincirler oluşturmasına olanak sağlayan blok zincir ağı SKALE’in yerel tokeni SKL ve blockchain tanımlama sürecini hızlandırmak için tasarlanan Mina Protokolünün tokeni MINA’ya odaklandığını söylüyor.

Analist, herkesin şu sıralar merak ettiği “hangi kripto para alınmalı” sorusuna da şöyle bir tweetle cevap verdi: 

“Bu dönem yatırımlarınızı güzelce biriktirebileceğiniz bir dönemdir.

Unutmayın, yatırım yaptığım VRA 200x yaptı ve daha başka coinler de kazanç sağladı.

Ben şu coinleri alıyorum:

  • – ETH
  • – ATOM
  • – DOT
  • – SKL
  • – MINA
  • – CCD

Peki ya siz?”

 

Ethereum fiyatında ralli hazırlığı!

Ethereum’u detaylı bir şekilde inceleyen Van de Poppe, youtube kanalında yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde, ETH’nin 2.000 doların üzerindeki hedefine doğru bir ralli yapabilmesi için ilk desteğini koruması gerektiğini söylüyor.

“Açıkçası, 1.450 ila 1.475 dolar civarını test ettiğini görmek istiyorsunuz. Burası korunursa, devam edebiliriz. Sonra da 1.685 doların kırılmasını görmek isteyeceksiniz.”

 

 

Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, analist potansiyel bir rallinin Ethereum’u 2.225 dolara çıkaracağını tahmin ediyor. 

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, ETH 1.556 dolardan işlem görüyor.)

 Bitcoin hakkında da fikir yürüten analist, en büyük dijital varlığın kısa vadeli bir zaman dilimine ait grafikte, şu anda 19.000 ila 20.600 dolar arasında dar bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

“Teknik olarak, buradaki (19.800 dolar) alanın üzerinde durduğunu görmek istiyorsunuz… 19.800 ila 20.000 doları kaybedersek, muhtemelen burada dipleri (18.900 dolar) test edeceğiz. Ve sonra, çok yüksek hacimli bir mum likiditesi görüp ve ardından hemen geri dönerek, aralığın diğer tarafına (20.600$) geçip geçemeyeceğimize bakacaz.”

Son olarak; BTC 20.600 dolara yükselirse, Van de Poppe 22.000 dolara doğru bir ralli öngörüyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verlerine göre, BTC 19.866 dolar değerinde.)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.