Loading...
btc
BTC
-0.83%
Bitcoin
64.332,35 USDT
eth
ETH
-0.78%
Ethereum
3.485,55 USDT
bch
BCH
0.4%
Bitcoin Cash
391,40 USDT
xrp
XRP
0.32%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.16%
Litecoin
73,07 USDT
bnb
BNB
-0.89%
Binance Coin
582,42 USDT
sol
SOL
-1.53%
Solana
131,52 USDT
avax
AVAX
0.3%
Avalanche
27,66 USDT
ada
ADA
0.45%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
0.33%
Poladot
5,66 USDT
doge
DOGE
-0.69%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-1.17%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!

Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano, COTI ağında geliştirilen algoritmik stabilcoini Djed’in lansmanı öncesi, önemli entegrasyonlarla dikkatleri projenin üzerine çekmeye devam ediyor.

Cardano Djed stabilcoini ile çok iddialı!

Cardano, IOG’si tarafından COTI ağında geliştirilen algoritmik bir stabilcoin olan Djed’in lansmanı öncesi önemli entegrasyonlar geliştirmeye devam ediyor.

Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!

Djed şimdi de Cardano tabanlı bir DEX olan WingRiders ile yeni bir ortaklığa imza attı. COTI tarafından paylaşılan duyuruya göre, yeni proje ile WingRiders DEX’te Cardano Djed’in sağlayacağı olanakları keşfetmeyi amaçlıyor.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi; COTI ağı, Djed’in lansmanından önce 35’den fazla ortaklık ile büyümeye devam ediyor. Yeni gelişmelerle birlikte COTI, Djed’i platformlarında kullanmak üzere beş yeni ortaklığın daha yapıldığını duyurdu.

 

Cardano Djed’in tüm ağ işlem ücretlerini ödemek için kullanılan birincil para birimi olmasını hedefliyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan projede hedef ise, artık çok yakın.

Djed için kurulan ilk ortaklıklara bakacak olursak; Cardano’da bir DeFi altyapı merkezi olan Astarter ile sanatçıların şarkı tekliflerini yürütmesine yardımcı olmayı amaçlayan MusicFi platformu Celestial City, bunlardan sadece birkaçı diyebiliriz.

İlginizi çekebilir;

Shiba coin fiyatında yeni boğa sinyalleri! Ancak, bu verilere Dikkat!

Bu arada Cardano Twitter hesabından, dolara sabitlenmiş değerini kaybeden stablecoinleri ve onların çöküşüne neden olan etkenleri tartışıyor. Bilindiği gibi mayıs ayında, UST’nin 1 dolar olmasını sağlayan fiat para desteğini kaybetmesi ve devamında Terra ekosisteminin çöküşü hala çok taze.

 

COTI ise, yaptığı açıklamada konuya ilişkin şunları kaydetti; 

“Djed’in %400-%800 bandında aşırı teminatlandırma ile ADA tarafından desteklenmesi, Cardano ağı için nihai bir stabilcoin olacağı konusunda bize güven veriyor.”

IOG’in duyurusuna göre; Djed’in faaliyete geçeceği zaman Vasil hard fork ana ağında yaşanan erteleme nedeniyle birkaç hafta aksadı. Çünkü Djed’in ana ağa yerleştirilmesi ancak Vasil hard fork tamamlandıktan sonra gerçekleşebilir.

Vasil hard fork’un ağındaki verimliliğin artırılması sayesinde Djed’in platformu üzerinde yapılabilecek işlem sayısının da artırılması hedefleniyor.

İlgili:

İşte Cardano Vasil Hard Fork ile ilgili yeni detaylar

Cardano’nun Vasil Hardforku’nda en son gelişmeler

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.