1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu için yeni %50 ralli tahmini: Ama öncesinde…

Shiba Inu için yeni %50 ralli tahmini: Ama öncesinde…

Shiba Inu için yeni %50 ralli tahmini: Ama öncesinde…
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu fiyatı yeni bir ralli yapabilir. Hem de yüzde 50 oranında. Ancak öncesinde teknik indikatörler iki önemli desteği öne çıkarıyor. Yeni yükseliş öncesi bu seviyeleri test ederek yeni yatırımcılar için fırsatlar sunabilir.


Shiba Inu için yeni %50 ralli tahmini: Ama öncesinde bu destekler fırsat sunacak

Shiba Inu fiyatı yeni bir koşu tetiklemek üzere olabilir. Ancak bunun için önceki ralliye katılan yatırımcıların kazanç almasına olanak tanıması gerekiyor. Daha önce görülen dikkat çeken hareketlerden dolayı, bir sonraki destek seviyesinde daha fazla katılımcı piyasaya girmek için akın edecek. Bu da bahsedilen destekten yeni bir yükseliş adımını tetikleyecek.

Shiba Inu fiyatı sonraki 2 adımına hazırlanıyor

Shiba Inu fiyatı tek bir günlük mumda yüzde 42’lik büyük bir ralli yaptı ancak toplamda kapanışta yüzde 33.7’lik bir kazanç sağladı. 0.0000180 dolara yukarı yönlü bir salınım yapan SHIB gerileme yaşıyor. Bu da yatırımcıların kazançlarını toplamasından kaynaklanıyor olabilir.

Bu gerileme hareketi ise muhtemelen meme coin sağlam bir destek seviyesi bulana kadar devam edecek. Muhtemelen de 0.0000130 dolarda. Tabii bir de daha fazla gerileme ihtimali var ki bu zaman kontrol noktası olan 0.0000118 dolar seviyesini test edebilir. Bu seviye, 11 Nisan’dan bu yana en çok işlem hacminin kaydedildiği nokta. Bundan dolayı teknik olarak destek seviyesi görevi görebilir.

İlgili – Yeni Shiba Inu verileri fiyata ne olacağının sinyalini veriyor

Shiba Inu için yeni %50 ralli tahmini: Ama öncesinde bu destekler fırsat sunacak

SHIB/USDT 4 saat grafiği

Yani bu iki seviye, piyasaya girmeye ilgi gösterenler için bir sonraki ralliyi yakalama fırsatları sunuyor. Ardından ise Shiba Inu fiyatının yeniden 0.0000180 dolara yükselmesi ya da bu engeli de aşarak daha fazla koşu ile 0.0000200 dolar direncine ulaşması bekleniyor.

Toplamda ise yatırımcılar bir sonraki yükseliş hamlesinde yüzde 50 değer artışı bekleyebilir. SHIB fiyatının boğa durumu ise piyasanın yatay ya da yukarı yönlü kalması durumunda geçerli.

Diğer yandan eğer Shiba Inu fiyatı 0.0000118 desteğinin üzerine kalamazsa, boğa tezi artık geçersiz olur. Böyle bir durumunda yüzde 10 düşüşle 0.0000106 dolar dayanak noktasına gelebilir.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Kaynak

Etiketler: