1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten Dogecoin (DOGE) için çılgın tahmin!

Ünlü analistten Dogecoin (DOGE) için çılgın tahmin!

Ünlü analistten Dogecoin (DOGE) için çılgın tahmin!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Smart Contracter, Dogecoin (DOGE) için yatırımcıları heyecanlandıran bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistten Dogecoin (DOGE) için çılgın tahmin!

Kripto para piyasasında son hafta meme coinlerin çıkışına şahit olduk. Shiba ve Doge son yedi günde sağladıkları kazançlar ile dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz yıl dünyanın en zengin insanı Elon Musk’ın 1 dolarlık hedefine çok yaklaşan Dogecoin o günden bu yana değerinin %88,98’ini kaybetmiş durumda.

İlgili: Meme coin nedir?

Ancak, Doge hala kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 10’uncu sırada ve gün geçtikçe benimsenme oranı artış gösteriyor. Köpek temalı kripto para, son hafta %13 değer kazandı.

İlgili: Dogecoin nedir, geleceği nasıl?

Ünlü kripto analisti Smart Contracter, 200 binden fazla takipçisi bulunan kişisel Twitter adresinden DOGE için analizlerini paylaştı ve DOGE’un yeni bir ralliye hazırlandığını belirtti.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Analist, Dogecoin’in uzun süren bir düşüş trendine tanık olduktan ve yatay birikimden çıktıktan sonra büyük bir rallinin başlayabileceğini vurguladı. Dogecoin’in bu fiyat hareketini Bitcoin’in (BTC) 2019 fiyat hareketine benzeten analist, amiral gemisi kripto varlığında benzer fiyat dalgalanmalarından sonra 4,000 dolardan 14,000 dolara yükseldiğini yazdı.

“Evet, kişisel olarak [Dogecoin]’in Bitcoin’in 2019’da yaptığını yapmak için gerçek bir şansı olduğunu düşünüyorum. Derinlerde bir yerde pek çok insanın bunu düşündüğünü düşünüyorum, sadece şu anda pek çok insan bunu söylemek istemiyor.”

Dogecoin için heyecan veren bir tahminde bulunan Smart Contracter, meme kriptonun 0,50 dolarlık bir potansiyeli olduğunu söyledi. Bu, altcoin’in %500’lük bir ralli yapabileceği anlamına geliyor.

Dogecoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,08 dolardan işlem görüyor. DOGE, 10,754 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Dogecoin (DOGE) haftalık fiyat hareketleri

dogecoin Ünlü analistten Dogecoin (DOGE) için çılgın tahmin!

 

Kaynak