Loading...
btc
BTC
-1.14%
Bitcoin
62.704,05 USDT
eth
ETH
-1.34%
Ethereum
3.060,38 USDT
bch
BCH
-5.62%
Bitcoin Cash
479,72 USDT
xrp
XRP
-1.11%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.96%
Litecoin
78,84 USDT
bnb
BNB
-3.19%
Binance Coin
535,09 USDT
sol
SOL
-4.39%
Solana
132,44 USDT
avax
AVAX
-3.21%
Avalanche
34,03 USDT
ada
ADA
-2.51%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.67%
Poladot
6,60 USDT
doge
DOGE
-4.96%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü CEO’dan Ethereum uyarısı! Dip alımı zamanını da açıkladı

Ünlü analist Bitcoin ve Ethereum için kısa vadeli hedefleri verdi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, traderlerin Ethereum konusunda hazırlıklı olması gerektiğine inanıyor. Ona göre önümüzdeki haftalarda burada sürprizler olabilir. Aynı zamanda dip alımı konusunda da önemli açıklaması var.


Ünlü CEO’dan Ethereum dip alımı açıklaması: Ne zaman olacağını da söyledi!

Kripto para borsası BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum (ETH) fiyatının önümüzdeki haftalarda düzeltme yapacağını söylüyor. Hem de yaklaşan önemli güncellemeye rağmen.

Hayes, bir blog yayını üzerinden Ethereum’u değerlendirdi. Ona göre eğer Merge başarısız olursa, lider akıllı sözleşme platformunun kripto parası ETH’nin fiyatı keskin bir düşüş yaşayabilir. Hayes şöyle açıklıyor:

“Eğer Merge başarısız olursa, dump çok hızlı ve şiddetli olacak. Özellikle de piyasanın yüksek beklentileri ve gerçek hedefler göz önüne alındığında.

Bundan dolayı fiyat ve paranın deflasyon miktarı arasında negatif yönlü bir ilişki olacak. Ya da başka bir deyişle, fiyat ile paranın enflasyon miktarı arasında pozitif yönlü bir ilişki olacak. Bu nedenle, böyle bir senaryoda, yatırımcılar ya short pozisyona geçerek ya da ETH’ye sahip olmamayı seçeceğine inanıyorum.

Ethereum ağının en uzun süre çalışan merkezsiz ağ olması bakımından burada fiyat ile olan ilişkinin bir temeli olduğunu söyleyebiliriz. ETH, Merge olmadan bile çok büyük bir piyasa değerine ulaşan bir kripto para. En popüler DApp’ler (merkezsiz uygulamalar) Ethereum kullanılarak oluşturulur ve Ethereum ayrıca herhangi bir katman-1 chainde en fazla sayıda geliştiriciye sahip proje.”

İlgili – Ethereum fiyat düzeltmesi 1,800 dolardan geri döner mi? Güncel ETH teknik analizi

Ethereum için en kötü senaryo

Güncel Ethereum teknik analizi: ETH fiyatı ne olur?

ETH/USD günlük grafik Kaynak: TradingView

Hayes, Ethereum için en kötü senaryoda bile ETH fiyatının 800 dolar – 1,000 dolar aralığının altına düşüş beklemediğini de söylüyor. Zaten bu yıl Mayıs – Temmuz çöküşleri sırasında düşüşlerin 900 dolar civarında son bulduğunu da hatırlatalım. Hayes’in bahsettiği dip alımı fırsatı da yine bu bölgede olabilir.

ETH şu an 1,847 dolardan işlem görüyor. Dünyanın en büyük ikinci kripto parası ETH’nin piyasa değeri ise son 24 saatte yüzde 3 oranında düştü.

Son olarak Ethereum için en önemli tarihi olay olan ETH 2.0’a geçişin 15 Eylül’de olması planlanıyor.

İlgili – Bitcoin ve Ethereum fiyatlarına yeni güç: Yükseliş devam eder mi?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.