1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e son destek Binance.US’den geldi!

Büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e son destek Binance.US’den geldi!

Büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e son destek Binance.US’den geldi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’den büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil Hard Fork’una yeni destek geldi.

Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e yeni destek!

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in ABD’de merkezli kolu BinanceUS, büyük Cardano yükseltmesi Vasil Hard Fork’u desteklediğini duyurdu.

 Bu duyuru ile birlikte, Cardano’nun Vasil Hard Fork’unu destekleyen en son kripto para işlem platformu, Binance’in Amerika merkezli iştiraki Binance.US* oldu.

 

Büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e son destek Binance.US'den geldi!

 

(*Binance 2019 yılında, ABD regülatörleri ile yaşadığı sorunlar nedeniyle Amerikalı müşterilerine bir süreliğine kapılarını kapatmıştı. Fakat aynı yılın eylül ayında ABD regülasyonları ile uyumlu, yeni bir platformla yeniden Amerikalı müşterilerine hizmet sunmaya başladı. BinanceUS olarak adlandırılan bu yeni platformda, müşteri kabul işlemlerinin ardından ilk olarak Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve Tether olmak üzere altı token listelendi.)

İlginizi çekebilir:

İşte Vasil öncesi Cardano ekosistemindeki coşkunun haklı nedenleri… 

Vasil’e rağmen Cardano neden yükselmiyor? 

Vasil güncellemesi Cardano’ya neler getirecek ve fiyatı nasıl etkilenecek?

Bu arada borsa, perşembe günü ADA tokeni için para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak.

Cardano’nun arkasındaki şirket olan Input Output tarafından yayınlanan en son açıklamaya göre, ADA’nın likiditesinin %73’ünü temsil eden borsalar 20 Eylül itibariyle yükseltmeye hazır.

En büyük ABD borsası olan Coinbase ise, henüz Cardano yükseltmesini henüz uygulamadı, ancak uygulama sürecinde. ADA likiditesinde en fazla paya sahip borsalardan henüz entegrasyon sürecini başlatmayan tek platform ise ZB.com oldu.

Uzun zamandır büyük bir heyecanla beklenen yükseltmenin 22 Eylül’de gerçekleşmesi ve Cardano blok zincirine önemli özellikler getirmesi bekleniyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.