1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. Popüler analistten Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) fiyat tahmini

Popüler analistten Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) fiyat tahmini

Popüler analistten Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) fiyat tahmini
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir kripto analist Solana’nın (SOL) bir sonraki boğa koşusunda patlayıcı kazanç potansiyeli olduğunu söylüyor. İşte fiyat hedefleri ve detaylar…

Solana (SOL) fiyatını Ethereum fiyatına bağlı analiz etti

Popüler bir kripto para stratejisti, bir sonraki boğa piyasasında Bitcoin’in (BTC) olası patlamasıyla ilgili olarak Solana’nın (SOL) potansiyel fiyat yolunu analiz ediyor. Yeni bir YouTube videosunda, InvestAnswers takma isimli kripto analist, 444.000 abonesine Solana (SOL)’nın gelecekteki değerini tahmin etmek için bir strateji açıklıyor. Anonim kripto analistine göre, Solana fiyat tahmin metodolojisi ilk olarak Ethereum (ETH) için bir fiyat hedefi bulmak için Bitcoin’in gelecekteki olası değerine bakmayı içeriyor. Konu hakkında analist şöyle diyor:

Yaptığım şey, Bitcoin (BTC) fiyatını gelecekte en az %25 olacağına inandığım Ethereum baskınlığıyla karşılaştırmaktı ve bu, Bitcoin 158.000 dolara giderse bizi varsayımsal olarak 15.450 dolarlık bir Ethereum fiyatına getirecek. Bitcoin 158.000 dolara gitmezse, Ethereum için bu 15.000 dolarlık fiyat hedefi ortadan kalkar. Ve bu, kıtlığın, hisse ispatında ETH’nin deflasyonist doğasının vb. bir işlevidir.

 Solana

%25 ETH hakimiyeti, Ethereum’un toplam kripto piyasa değerinin dörtte birini oluşturduğunu gösterir. Ethereum’un potansiyel gelecekteki fiyatını çıkardıktan sonra, kripto analisti artık Solana için iki fiyat hedefi bulabileceğini söylüyor. Analist diyor ki: “Artık Solana fiyatı için iki varyasyon var: biri ETH hakimiyetinin %10’u ve ikincisi ETH hakimiyetinin %20’si.”

Kripto stratejisti, Solana %10 ETH hakimiyetindeyse, bu varsayımsal durumda mevcut fiyatından %1.000’den fazla bir artışla 370 dolara yükselebileceğini düşünüyor. Solana %20 ETH hakimiyeti elde ederse, analist %2,100’den fazla bir artışla 739 dolara fırlayabileceğini düşünüyor. SOL yazı yazılırken 32.78 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %4,6’dan fazla arttı.

Kaynak

Etiketler: