1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Kripto analiz firmasına göre bu altcoinler 2023 için iyi sinyaller veriyor!

Kripto analiz firmasına göre bu altcoinler 2023 için iyi sinyaller veriyor!

Kripto analiz firmasına göre bu altcoinler 2023 için iyi sinyaller veriyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto analitik firması Santiment’e göre üç altcoin 2023 yılı için olumlu sinyaller veriyor. Detaylar ve altcoinlere ilişkin teknik veriler haberimizde.

Kripto analiz firmasına göre bu altcoinler 2023 için iyi sinyaller veriyor!

Tanınmış kripto analiz firması Santiment, üç altcoinin 2023 yılı için olumlu sinyaller verdiğini açıkladı. Kripto analiz firmasına göre, birlikte çalışabilirlik blok zinciri Quant (QNT), metaverse protokolü Decentraland (MANA) ve Ethereum tabanlı (ETH) oyun blok zinciri Enjin Coin’in (ENJ) yeni yılda önü çok açık.

Santiment, kripto para borsalarında bu yılki fiyat hareketi için iyiye işaret olabilecek arz azalması olduğunu da belirtti.

“Quant, Decentraland ve Enjin, 2022’de önemli miktarda kripto paranın borsalardan ayrıldığını görüyoruz. Kripto para piyasasının geri kalanı gibi bu altcoinlerin fiyatları büyük düşüş gösterse de bu arz azalması daha iyi bir 2023 için iyi işaret.”

altcoin Kripto analiz firmasına göre bu altcoinler 2023 için iyi sinyaller veriyor!

QNT yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 105,46 dolardan işlem görüyor, MANA ve ENJ ise sırasıyla 0,292 dolar ve 0,241 dolardan işlem görüyor.

Santiment Bitcoin için de değerlendirmede bulundu. Analiz firmasına göre balinaların 2022 boyunca BTC’yi agresif bir şekilde sattı. Veriler, büyük yatırımcıların BTC’nin geçtiğimiz yıl zirveyi görmesinden kısa bir süre önce 10,75 milyar dolar değerinde Bitcoin’i elden çıkardığını ortaya koyuyor.

“Kasım 2021 Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden iki hafta önce, 10 ila 10.000 BTC tutan köpekbalığı ve balina adresleri toplu olarak 10,75 milyar dolar sattı.”

Bitcoin’deki düşüş o günden bu yana devam ediyor. Lider kripto para birimi, geçtiğimiz yıl kasım ayında 68.789 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. BTC, o günden bu yana değerinden %75 kaybetmiş durumda.

Bitcoin ise yazım sırasında 16.559 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyet oranı ise %40,1.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: