1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Quant token (QNT) nedir, geleceği nasıl? Güncel QNT haber ve gelişmeler

Quant token (QNT) nedir, geleceği nasıl? Güncel QNT haber ve gelişmeler

Quant token (QNT) nedir, geleceği nasıl? Güncel QNT haber ve gelişmeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Quant token nedir, geleceği nasıl? QNT coin iyi bir yatırım mı? QNT token1 teknik verilerine ve detaylarına yazımınızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Quant token nedir, geleceği nasıl? Güncel QNT haber ve gelişmeler

 

2018 yılının Haziran ayında başlatılan Quant, blockchain ağlarını birbirlerine bağlamayı ve blockchainler arasında köprü kurmayı hedefliyor. Quant blockchain’leri birbirlerine bağlarken verimlilik ve hız azalmasına neden olmamayı amaçlıyor. Quant protokolü, blok zinciri endüstrisindeki birlikte çalışabilirlik sorunlarını çözmeye aday bir platformdur.

Lütfen Bkz: QNT coin fiyat tahmini

Quant ağının kurucularından olan Gilbert Verdian, özellikle sağlık endüstrisini blockchain teknolojisi ile dönüştürmeyi hedefliyor. Verdian farklı hastanelerde veya bölgelerdeki hastaların bilgilerinin güvenli biçimde entegre edilmesi ve toplanması gerektiği ihtiyacını gördü. Bu amaca en iyi blockchain teknolojisinin hizmet edebileceğini düşünerek bu alana eğildi. Quant protokolü, küresel bilgi alışverişini daha verimli hale getirmeye yönelik bir tutkudan doğdu. Quant, Ethereum tabanlı bir platformdur.

Platformunun nihai hedeflerinden biri, defter teknolojisinin parçalanmış dünyasının eşit olarak dağıtılmasını sağlayacak şekilde sorunsuz bir birlikte çalışma sağlamaktır. Quant protokolü genellikle “tüm blok zincirlerini birbirine bağlayan işletim sistemi/yazılım” olarak anılır.

Hasta mahremiyetinin korunmasının yanında bilgilerinin en güvenli ve hızlı biçimde transferine olanak sağlayan Quant ağı, sağlık endüstrisini ve reel ekonomideki diğer endüstrileri dönüştürmeye ve geliştirmeye aday.

 Quant (QNT) grafiği ve fiyatları (Tüm zamanlar)

Quant Quant token (QNT) nedir, geleceği nasıl? Güncel QNT haber ve gelişmeler

 

 

QNT token nedir?

Belirli bir uygulamaya veya hizmete dijital erişim sağlayan Quant blok zincirin kendi tokenidir.

Quant (QNT) teknik verileri

Quant (QNT) token, yazının kaleme alındığı tarihte (21.07.2022) 95,03 dolardan işlem görüyor. Altcoinin toplam piyasa değeri 1,217 milyar dolar. QNT bu değer ile kripto piyasasının en değerli 45’inci varlığı. QNT, 11 Eylül 2021’de 468 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. O günden bu yana değerinden %77 kaybetti. Ancak bu değer ile dahi son 1 yılda %135 değer kazanmış durumda. Dolaşımda 12.072.738 QNT token bulunuyor. Tokenin toplam arzı, 14.612.493 QNT’dir. Bu durumda toplam arzın %83’ü hali hazırda dolaşımdadır.

QNT nereden ve nasıl satın alınır

QNT token, Binance, Coinbase,KuCoin ve Gate.io gibi kripto para borsalarında QNT/USD, QNT/USDT ve QNT/BTC çiftleri ile kolay bir şekilde takas edilebilir.

Canlı QNT token fiyatı 

Kaynak