fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!

Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!
0

Haftanın en çok kazandıran kripto parası Quant (QNT) oldu! Yatırımcıların bu hafta yaklaşık %100 kazandıran Quant nedir? Gelecek vaat ediyor mu?


Toplam kripto para piyasası 7 Eylül’den günümüze yaklaşık 300 milyar dolar değer kaybetti. Bu süreçte Bitcoin ve lider altcoinler değer kaybederken Quant (QNT), %100’ün üzerinde değer kazandı.

Quant (QNT) coin nedir? Güncel Quant yorum ve haberler

7 Eylül’de Bitcoin’de yaşanan yoğun satış baskısının etkisi ile parite 43 bin dolara kadar geriledi. Bitcoin’deki kriz kripto para piyasalarını da olumsuz etkiledi. Bu süreçte kripto paralar kan kaybederken Quant değer kazanmaya devam ediyor.

Quant, 21 Temmuz’da 66 dolar bandında işlem görüyordu. Yazının kaleme alındığı saatte ise 425 doların üzerinde alıcı buluyor.

Quant tüm zamanların rekorunu bugün (11 Eylül 2021’de) 428 dolar ile kırdı. Aşağıdaki grafikte son dönemde Quant fiyatlarında yaşanan değişimi görüyoruz.

Quant Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!

 

2018 yılının Haziran ayında başlatılan Quant, blockchain ağlarını birbirlerine bağlamayı ve blockchain’ler arasında köprü kurmayı hedefliyor. Quant blockchain’leri birbirlerine bağlarken verimlilik ve hız azalmasına neden olmamayı amaçlıyor.

Lütfen Bkz: 18 yıl sonra Matrix 4 hayranları ile buluşuyor: Matrix ile Bitcoin ilişkisi!

Quant ağının kurucularından olan Gilbert Verdian, özellikle sağlık endüstrisini blockchain teknolojisi ile dönüştürmeyi hedefliyor. Verdian farklı hastanelerde veya bölgelerdeki hastaların bilgilerinin güvenli biçimde entegre edilmesi ve toplanması gerektiği ihtiyacını gördü. Bu amaca en iyi blockchain teknolojisinin hizmet edebileceğini düşünerek bu alana eğildi.

Hasta mahremiyetinin korunmasının yanında bilgilerinin en güvenli ve hızlı biçimde transferine olanak sağlayan Quant ağı, sağlık endüstrisini ve reel ekonomideki diğer endüstrileri dönüştürmeye ve geliştirmeye aday.

Canlı Quant (QNT) grafiği ve fiyatları


Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.