1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Quant (QNT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

Quant (QNT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

Quant (QNT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Quant (QNT) coin için uzmanlar tarafından analiz edilerek ulaşılan fiyat tahminleri teknik detaylar ve analizlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Quant (QNT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2021-2025

Blockchain’in veri erişilebilirliği zorlukları, aynı zamanda paketler halinde geldi. Bu paketler daha yavaş işlemleri, ancak daha yüksek maliyetleri içeriyordu. Quant, daha yüksek işlem hızı avantajıyla birlikte bu gereksiz maliyetlerin ortadan kaldırılmasını amaçladığını belirtiyor. Quant, Overledger DLT ağ geçidi aracılığıyla hizmetler sunan bireyler ve işletmeler için bir ağdır.

Quant (QNT)

QNT’nin yazım anında toplam piyasa değeri 718 milyon dolar ve son 24 saatteki işlem hacmi ise 37,945,224 dolar.  Quant’ın yatırımcıları şaşırtacak çok şeyi var. Koinmedya.com olarak Quant (QNT) coin için kripto analiz firmalarının 2022-2025 arası tahminlerini derledik.

Quant fiyat tahminleri

QNT, fiyat artışını teşvik etme eğiliminde olduğundan, Quant’in değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Ancak yatırım yapılırken unutulması gereken en önemli şey yatırım yapılacak kripto para hakkında bilgi sahibi olunmasıdır. Projesi ve ekibi araştırılmadan yapılan yatırım, yatırımcıları zarara uğratabilir. QNT coin için hazırladığımız QNT coin rehberine göz atabilirsiniz.

Quant Quant (QNT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

 

 

İlgili: Quant (QNT) coin haber gündem ve gelişmeleri

Fiyat açısından, Quant yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahip olduğu düşünülüyor. Belirli uzmanlara ve iş analistlerine göre, Quant 2030’a kadar $12,723.18’lık en yüksek fiyatı görebilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: