1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Analistten Bitcoin ve Aptos (APT) için yeni fiyat hedefleri!

Analistten Bitcoin ve Aptos (APT) için yeni fiyat hedefleri!

Analistten Bitcoin ve Aptos (APT) için yeni fiyat hedefleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bir analisti, Bitcoin ve Ethereum rakibi Aptos (APT) için yeni fiyat hedefleri verdi. Ancak,…

Bitcoin (BTC) ve Aptos (APT) için yükseliş hedefleri

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve Aptos (APT)’un daha fazla yükseleceğini söylüyor. Analist bu iki kripto para için daha yüksek hedefler belirlese de öncesinde fiyatların düşebileceği konusunda yatırımcıları uyarıyor.

Sosyal medyada kendisini Altcoin Sherpa olarak tanıtan analist, Twitter’da takipçilerine Bitcoin’in yakında 19.000$ fiyat aralığına ulaşacağını söyledi.

İlgili: Bitcoin’de yükseliş devam edecek mi? – Güncel BTC teknik analizi

 

Analistten Bitcoin ve Aptos (APT) için yeni fiyat hedefleri!

 

İlginizi çekebilir:

 

 

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Bitcoin CoinMarketCap  verilerine göre18.182 dolardan işlem görüyor.)

“BTC: Sonunda fiyatın gideceği alan 19.000 dolar olacak. Fakat önce dip yapıp yapamayacağımızı bilmiyorum. Bence bu boşluğu biraz dolduruyoruz ve mevcut fiyattan daha fazla likidite var.”

 

Ancak Bitcoin toparlanmaya devam ederse; analist, Aptos’un %31’den fazla artabileceğini söylüyor.

“APT: BTC iyi gittiği sürec, genel olarak bu boşluğu doldurmak için 7 doları hedefliyoruz.”

 

 

(Yazımız yayına hazırlanırken, Aptos 5,33 dolardan işlem görüyor.)

Ayrıca Altcoin Sherpa, kripto piyasası son günlerde toparlanırken, piyasanın hala dibi görmediği konusunda da uyarıda bulunuyor. Ancak, mevcut fiyat hareklerinin kar elde etme fırsatları olduğunu söylüyor.

“[Bence] bunun dip olması pek mümkün değil, muhtemelen daha fazla düşüş gelecek. Fakat son haftalarda elde ettiğimiz fırsatlara benzer fırsatlar hâlâ var. Bu zamanların tadını çıkarın, çünkü bir daha böyle bir mini alt koşuya çıkmamız biraz zaman alabilir.

Başka bir deyişle, %25 ila 2 kat artışlar sağlayan bu kısa altcoin koşularından mutlaka en iyi şekilde yararlanın. Gecikmeyin, agresif olun. Bir dahaki sefere bunun olması aylar alabilir ve yine o küçük işlem aralığına geri dönebiliriz.

2018 ve 2019, altcoinlerin yılıydı. Çok fazla dalgalanma oldu ve 2023’de de aynısını bekliyorum. Bununla birlikte, ara ara bu mini alt koşulardan görmeye devam edeceğiz.”

 

 

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.