1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’te listelenen yeni coinler ve yakında eklenecekler

Binance’te listelenen yeni coinler ve yakında eklenecekler

Binance’te listelenen yeni coinler ve yakında eklenecekler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance listelemesine giren yeni coinler, bu global borsanın geniş kullanıcı tabanından faydalanabiliyor. Bundan dolayı coinlerin burada listelenmesi önemli.


Binance’te listelenen yeni coinler ve yakında eklenebilecekler

Binance, dünyanın en popüler borsalarında biri ve bu borsayı uzun uzadı tanıtmaya gerek yok. Bu konumunu korumak için ise Binace yeni coinler listeliyor ve sürekli listelediği coinleri yeniliyor.

Kripto para piyasasına her geçen gün yeni coinler ve projeler çıkıyor. Coinbase gibi Binace de düzenli bir şekilde yeni coinler arasından borsada listelenecekleri seçiyor.

İlgili – Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2022 – 2025

Binance şimdi de bir dizi kripto parayı listelemeye başladı? Binace’in 2022 yılı başından bu yana listelediği coinlerin listesini şöyle sıralayabiliriz:

ApeCoin
Kadena
Stepn (GMT)
Astar (ASTR)
Alpine F1 Fan Token (ALPINE)
Anchor Protocol (ANC)
API3
Acala (ACA)
Woo Network (WOO)
Glimmer (GLMR)
Alchemy Pay (ACH)
Immutable X (IMX)

Binance’in yeni coinleri listelemek için birkaç yöntemi var. Bunlardan biri de Binance Launchpad ve Innovation Zone üzerinden.

İlgili – WOO Network fiyat tahmini ve WOO token gelecek beklentisi 2022 – 2025

Yakında Binace’te olabilecek coinler

binance Binance’te listelenen yeni coinler ve yakında eklenecekler

Tabii Binance’te yakın vadede listelenebilecek coinleri tahmin etmek zor. Çünkü genelde yeni listelemeden birkaç saat önce söz konusu coin ile ilgili duyuru yapılır.

Binance’te listelenmek isteyen sayısız coin var. Çünkü borsanın geniş kullanıcı tabanı var ve bu da listelenen coinin daha geniş çaplı benimsenmesinin yolunu açar.

Mesela Baby Dogecoin de Binance’te listelenmek isteyen coinlerden. SafeMoon de Binance desteği istiyor. Floki Inu da Binance’te listeleneceği zamanı dört gözle bekliyor.

Binance, listeleme planlarını her zaman gizli tutar. Ancak kripto paraları nasıl inceleme aldığı ile ilgili bilgilere sahibiz.

Binance CEO’su Chengpeng Zhao’ya göre, borsanın bir coini değerlendirirken baktığı en önemli kriter, söz konusu coine sahip kaç kişinin olduğu bilgisi. Blockchain üzerindeki adres sayısı, sosyal medyadaki kitle ve kodlaması gibi diğer kriterler de coin listelemede dikkat edilen hususlar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: