Loading...
btc
BTC
0.34%
Bitcoin
64.310,44 USDT
eth
ETH
1.89%
Ethereum
3.451,50 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
378,61 USDT
xrp
XRP
-8.37%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
1.31%
Litecoin
72,31 USDT
bnb
BNB
0.62%
Binance Coin
572,41 USDT
sol
SOL
2.77%
Solana
159,81 USDT
avax
AVAX
0.92%
Avalanche
27,49 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.84%
Poladot
6,20 USDT
doge
DOGE
-0.46%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-5.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. WOO Network nedir ve geleceği nasıl? Güncel WOO token haber ve gelişmeleri

WOO Network nedir ve geleceği nasıl? Güncel WOO token haber ve gelişmeleri

WOO Network nedir ve geleceği nasıl? Güncel WOO token haber ve gelişmeleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

WOO Network, hem bireysel hem de kurumsal kripto kullanıcıları için daha geniş bir likidite olanağı sunan bir platform. Bunu yaparken sıfır işlem ücreti de sağlayan bir yapıya sahip. WOO token ise bu işlemleri gerçekleştirmede kilit öneme sahip projenin yerel kripto parası. WOO Network (WOO) ile ilgili ayrıntılara bakalım.


WOO Network nedir ve geleceği nasıl?

WOO Network, derin bir likidite ağı olarak tanımlanabilir. Bu ağ, traderler, borsalar, kurumlar ve DeFi platformlarına sınıfının en iyisi likiditeye demokratik bir şekilde erişim sağlıyor ve bu alanları birbirine bağlıyor. Ayrıca bunları yarken, sıfır ya da düşük maliyetli işlemlere olanak sağlıyor.

WOO Network’ün ürünleri, daha derin kripto ticareti ve işlemleri sağlıyor diyebiliriz. Bu yaparken de CeFi (merkezli finans) ve DeFi (merkezsiz finans) genelinde kripto para piyasasında sığ likidite, yüksek ücretler ve zayıf ticaret ortamlarının acı noktalarını çözmeye yardımcı oluyor.

Hem kurumsal müşteriler (borsalar ve ticaret kuruluşları) hem de bireysel traderler, ağın likiditesine düşük ya da sıfır ücretle erişim sağlayabilir. Bunu ise WOO X ve Wootrade üzerinde gerçekleştiriyor. Bunların ne olduğuna bakalım.

WOO Network nedir ve geleceği nasıl? Güncel WOO token haber ve gelişmeleri

İlgili – Aave nedir ve geleceği nasıl? AAVE coin iyi bir yatırım mı?

WOO X nedir?

WOO X, profesyonel ve kurumsal traderler için en üst düzey ticaret deneyimi sağlamak için piyasaya ilk giren sıfır ücretli ticaret, derin likidite ve tamamen özelleştirilebilir çalışma alanlarına sahip bir kripto para işlem platformu. WOO X, maker ve taker emirleri arasında sektördeki en rekabetçi ücret yapısını sunar. Traderler de WOO X üzerinde gerekli miktarda WOO tokeni stake ederken tam sıfır maker ve taker ücretlerinin kilidini açabilir.

Wootrade nedir?

Wootrade, WOO Network’ün likiditesine erişmek için borsalar gibi kurumsal müşteriler için bir ağ geçidi.

İlgili – Storj nedir ve geleceği nasıl? Güncel STORJ token haber ve gelişmeleri

WOO token nedir?

WOO token, WOO Network’ün kullanım tokeni ve ağın CeFi ve DeFi ürün ve hizmetlerinin derinliklerine kadar nüfuz eden bir yapıya sahip. Stake yapılabilen bir kripto para olan WOO, aynı zamanda kullanıcılara ağda indirimler de sağlıyor. Manüel API dışı traderler, WOO X üzerinde 1,800 WOO token stake yaparak maker ve taker ücretlerini sıfıra kadar düşürebilir.

Şu anda, WOO Network’ün tüm ürünlerinde elde edilen gelirin yüzde 50’si, aylık deflasyonist geri satın alma ve yakma programına katkıda bulunuyor.

WOO Network nedir ve geleceği nasıl? Güncel WOO token haber ve gelişmeleriWOO Network – WOO token fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

WOO token kısa süre önce tüm zamanların en yüksek değerini yenileyen kripto paralardan. Yine de Mayıs – Haziran 2022 döneminde büyük bir gerileme ile kırmızı bölgeye geri döndü.

WOO token ve fiyatı ile ilgili önemli bilgiler şöyle:

  • WOO token tüm zamanların en yüksek fiyatı: 2.48 dolar (16 Kasım 2021)
  • Dolaşımdaki arz: 1,036,605,526 WOO
  • Toplam arz: 2,989,743,330 WOO
  • Maksimum arz: 3,000,000,000 WOO

Güncel WOO token haber ve gelişmeleri

WOO token, Şubat başında sadece bir haftada yüzde 50’ye yakın bir yükseliş kaydetmişti. Bununla da ilk 100 coin arasına katılan kripto para olmuştu.

WOO Network nedir ve geleceği nasıl? Güncel WOO token haber ve gelişmeleri

Buna rağmen son aylardaki düşüşler üzerinde WOO token piyasa değerine göre CoinMarketCap sıralamasında geriledi. Haziran 2022 sonu itibariyle 129. sırada.

Kaynak

İlgili – Gnosis nedir ve geleceği nasıl? Güncel GNO coin haber ve gelişmeleri

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.