fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Binance Coin teknik analizi: BNB’de yeni ATH heyecanı!

Binance Coin teknik analizi: BNB’de yeni ATH heyecanı!

Binance Coin teknik analizi: BNB’de yeni ATH heyecanı!
0
“koinmedya_mxc”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance Coin (BNB), 680 dolara ulaşarak yeni tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetti. CoinMarketCap’in verilerine göre BNB’nin piyasa değeri de 100 milyar doların üzerinde. Kripto paranın daha da yükselme potansiyeli var.


Binance Coin (BNB) 680 dolar ile yeni ATH’ye ulaştı

BNB bu hafta iyi performans gösteriyor ve bugün yeniden 600 dolar direncinin üzerine çıktı. Bununla da Binance Coin yeni ATH değerini kaydetti. BNB şu an kripto piyasasında 3. pozisyona sahip. CoinMarketCap verilerine göre BNB fiyatı 640 doların üzerine çıktı. Son 24 saatte görülen işlem hacmi de neredeyse 6 milyar dolara ulaştı.

BNB fiyatı bugün 680 dolara ulaşarak ATH değerini tazeledi. Bu yazı hazırlanırken ise kripto paranın ATH değerinden sonra bir miktar düzeltme yaptığı ve 658 dolardan işlem devam ettiği görülüyor. 

Binance Coin teknik analizi: BNB’de yeni ATH heyecanı!

Binance Coin (BNB) fiyat grafiği Kaynak: TradingView

“koinmedya_biswap”

Yukarıdaki grafiğe bakarsak, 1 günlük BNB-USDT grafiği yükselen bir kanal formasyonu gösteriyor. Yükselen kanal formasyonunda fiyat hareketleri iki paralel yükselen trend çizgisi arasında ilerliyor. Buna ek olarak bu formasyonda belirleyici olan “higher high” ve “higher low” fiyat hareketleridir.

Büyüyen kripto sektörü ile BNB’nin de çok daha yüksek seviyeleri görme potansiyeli var. Dahası, BNB’nin 2021 yılı için olan en boğa fiyat tahmini de 1,000 dolar. Eğer yatırımcılar BNB’nin 2021 yılında iyi bir yatırım olduğuna karar verirse Binance Coin mevcut ATH değerini yenileyebilir.

Binance Coin (BNB), kripto para borsası Binance’te işlem yapılabilen ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilen bir kripto para. Binance ise Ocak 2018’den bu yana dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri. Binance, saniyede 1.4 milyon işleme ev sahipliği yapıyor.

Kaynak

İlgili: Binance (BNB) Coin nedir, nereden ve nasıl alınır, geleceği nasıl?

“koinmedya_biswap”
Binance coin

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

“koinmedya_biswap”