fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Binance Coin teknik analizi: BNB fiyatı yükselişe hazır mı?

Binance Coin teknik analizi: BNB fiyatı yükselişe hazır mı?

Binance Coin teknik analizi: BNB fiyatı yükselişe hazır mı?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance Coin (BNB) fiyatı psikolojik seviye olan 400 dolarda destek oluşturdu. Bu yüzden, yakın vadedeli görünüm pozitif. Şimdi BNB/USD paritesi için kritik seviyelere bakalım.


Binance Coin teknik analizi: BNB fiyatı ne olur?

Son 24 saatte Binance Coin (BNB) fiyatı 390 dolar bölgesinden 400 dolara doğru toparlandı. Dünün 390 dolar dip seviyesinden sonra son yükseliş ile grafikte “higher low” oluştu. Bundan dolayı BNBUSD paritesi, önümüzdeki günlerde daha yüksek bir dipte düzeltme yapabilir.

Kısa vadeli Binance Coin fiyat tahmini

Kripto para piyasası, son 24 saatin büyük bir kısmında kırmızı bölgede işlem gördü. Sabah saatlerinde Bitcoin yeniden yükselişe geçerek, 48.000 doların üzerine çıktı.

Son 24 saatlik Binance Coin fiyat hareketine bakacak olursak; kayda değer bir toparlanma ile parite, 400 dolardan 420 dolara yükseldi.

Binance Coin’in fiyatı, son 24 saatte 400 ila 420$ aralığında hareket etti. Söz konusu zaman diliminde, işlem hacminde %30,05’luk düşüş gören BNB, 70  milyar dolarlık piyasa değeri ile şu sıralar 418 dolar civarında işlem görüyor. 

Binance Coin Fiyat Analizi:

BNB bugün, yükseliş eğilimini sürdürdükten sonra 420 doları yeniden test etti.

Binance Coin Price Analysis: BNB retests $420 after resuming the bullish trend 1

1 Günlük BNBUSDgrafiği – Kaynak: TradingView

Binance Coin fiyatı, son haftalarda alıcılardan güçlü bir talep gördü. 20 Temmuz’da BNBUSD 450$ civarında destek buldu ve %200’den fazla artışla en son 510$’lı bir zirve yaptı.  

Binance Coin, 510$’ı kırdıktan sonra bir düşüş yaşadı ve sonrasında böyle bir ivme elde edemedi. 500$’lık dirençten geri çekilen Binance Coin, son günlerde 400 dolar bölgesinin en düşük seviyesine geri dönerek burada destek buldu. 

O zamandan beri BNBUSD, yeni bir higher low seviyesi (bir öncekine göre daha yüksek dip) oluştururken, nispeten yatay hareket etti. BNB fiyatı, desteğin altına düşmedikçe, önümüzdeki 24 saat içinde daha yüksek seviyeler oluşturmak için başka bir girişimde daha bulunabilir.

Binance Coin fiyat analizi sonuç

Binance Coin fiyatı, son 24 saatlik bir geri çekilmenin ardından, piyasa 400 dolardan destek oluşturduğu için yükseliş gösteriyor. Önümüzdeki 24 saat içinde yeni bir higher low (bir öncekine göre daha yüksek bir dip) seviyesinde düzeltme yapabilir. Sonuç olarak; yeni bir higher low ihtimalinin yanı sıra, Binance Coin daha yüksek seviyeleri test etmeye hazır gibi görünüyor.

İlgili – Sürekli yasaklanan Binance’ten bu sefer iyi haber

Kaynak

İlgili – Bu da oldu! Binance CEO’sunun NFT’si “Mr.CZ Punks”- Ne kadara satıldı?

Binance coin

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.