1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Bitcoin boğa piyasasının başlangıç aşamasında diyen analistten önemli BTC analizi

Bitcoin boğa piyasasının başlangıç aşamasında diyen analistten önemli BTC analizi

Bitcoin boğa piyasasının başlangıç aşamasında diyen analistten önemli BTC analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının boğa piyasasının başlangıç aşamasında olduğunu söylüyor. Analist BTC ile ilgili yeni değerlendirmesini de paylaştı. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Bitcoin boğa piyasasının başlangıç aşamasında diyen analistten önemli BTC analizi

Kripto para analisti Jason Pizzino, Bitcoin (BTC) fiyatında yeni bir boğa piyasasına doğru gidişat olduğunu söylüyor. Hem de son dönemlerde BTC fiyatının yaşadığı durgunluğa rağmen.

Pizzino, Youtube’da 290.000 abonesi ile yeni bir video paylaştı. Burada takipçilerine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in boğa piyasasının Ocak ayında oluşmaya başladığı görüşünü dile getiriyor. Analiste göre BTC boğa piyasası netleşmeye devam ediyor. Şöyle açıklıyor:

“Bu boğa piyasasının başlangıç aşaması. Tıpkı öncesi döngüler ve ondan önceki döngüde olduğu gibi. Başlangıçlar hiçbir zaman net olmaz. Bundan açık görünür olamazlar.

Ancak sadece bir şey çok açık ve net olur. O da boğa döngüsünün sona ermesi. Sonda herkes piyasaya girmeye can atar. Çünkü herkes aynı şeyi görür ve düşür. İşte, bu da boğa döngüsünün sonunu getirir.”

İlgili – Ünlü analist: Bitcoin 2015 benzeri %70 yükselişe hazırlanıyor… İşte, zamanlaması

Bitcoin boğa piyasasının başlangıç aşamasında diyen analistten önemli BTC analizi

Kaynak: Jason Pizzino/YouTube

Ünlü analiste göre, eğer Bitcoin fiyatı 28.500 dolar geçerse boğa döngüsünü daha ikna edici bir şekilde doğrulamış olacak. Şöyle devam ediyor:

“Bu piyasa 25.000 doların altını neredeyse hiç görmedi. Bu seviyenin altında zaman gerçiremez demiyorum. Ancak altı ay oldu ve haftalık kapanışlar hep bu seviyenin üzerinde. Şimdiye kadar iyi gidiyor. Ancak boğalar henüz gelmedi. Onların 26.650 doların üzerinde bir dizi kapanış görmeye ihtiyaçları var.

Boğaların yapması gereken çok şey var. En önemlisi 28.500 dolar seviyesi. Bu seviyenin üzerinde konsolide olmaya başlarsa o zaman da 32.000 dolara giden yolu da açılmış olur.”

Bitcoin son birkaç günde 27.000 dolara doğru salınımlar yapıyor. Buraya ise 25.000 dolar desteğini test ettikten sonra geldi.

İlgili – Bitcoin fiyatı 27.000 dolar direncini kırabilir mi? BTC’de yükseliş devam eder mi?

İşte, analistin ilgili açıklamalarının yer aldığı video:

Kaynak

Etiketler: