1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Merakla beklenen Shiba Eternity öncesi, rekor SHIB burn!

Merakla beklenen Shiba Eternity öncesi, rekor SHIB burn!

Merakla beklenen Shiba Eternity öncesi, rekor SHIB burn!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzun zamandır merakla beklenen Shiba Eternity oyunu öncesi, SHIB burn oranlarında rekor kaydedildi!

SHIB burn rakamlarında büyük artış!

Merakla beklenen Shiba Eternity öncesi, rekor SHIB burn!

Popüler meme coin Shiba Inu’nun son zamanlarda yanma oranında müthiş artışlar kaydediliyor. Bu doğrultuda coin burn takipçisi Shibburn, son 24 saat içinde ölü cüzdanlara rekor miktarda  Shiba Inu (SHIB) tokeni gönderildiğini ve köpek temali para biriminin yanma oranında %2000’lere yaklaşan artış kaydedildiğini açıkladı.

İlgili: Shiba Inu (SHIB)’da yeni ‘Coin Burn’ rakamları müthiş!

SHIB burn oranı %1900 arttı!

Shibburn’ün web sitesinden alınan veriler, son 24 saat içinde yanma oranının bir önceki döneme kıyasla yüzde 1.867.60 gibi şaşırtıcı bir şekilde arttığını gösteriyor.

Merakla beklenen Shiba Eternity öncesi, rekor SHIB burn!

Bu kez toplam 268.160.328 Shiba Inu tokeni, ölü cüzdanlar olarak tabir edilen harcama yapılamayan cüzdanlara gönderildi ve bu cüzdanlarda kalıcı olarak kilitlendi.

Yine aynı şekilde, bu kez de en büyük coin burn Shibburn tarafından gerçekleştirildi. Bu platform 257.495.644 meme coini, yukarıda bahsettiğimiz bu cüzdanlardan birine taşıdı.

İlginizi çekebilir:

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!

İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

Analistten 4 kripto para için dikkat çeken tahmin: Ethereum, Ripple…

 

Shiba Eternity oyununun “indirme günü” ertelendi

Merakla beklenen Shiba Eternity öncesi, rekor SHIB burn!

Daha önce Koinmedya olarak bahsettiğimiz üzere, uzun zamandır beklenen Shiba Eternity oyunu için resmi “İndirme Günü”, başlangıçta duyurulan 1 Ekim’den 6 Ekim’e ertelendi.

Shiba Inu’nun ve Shiba Eternity oyunun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 1 Ekim’de, akıllı telefonlar için bu SHIB markalı biriktirilebilir kart oyununa ait tüm bilgi ve planları yayınlayacağını belirtti. Bu arada daha önce de oyundan elde edilen kârın yüzde 5’inin SHIB yakma faaliyetlerine harcanacağı bildirilmişti.

Ağustos ayında oyun, Vietnam’da test edildi. İlk lansman Avustralya’da iOS’ta gerçekleşti. Sonrasında Shiba Eternity, Android’de de yayınlandı.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.