Ünlü analistten 2022 sonu Bitcoin ve kripto rallisi, fiat para çöküşü açıklaması

Bitcoinciler kaldırın kafayı! Nükler savaş çıksa da Bitcoin ayakta kalır. Öte yandan bankalar ve fiat para birimleri resmen alevler içerisinde kül olur..
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, 2022 yılının son çeyreğinde çöken fiyat para eşliğinde Bitcoin ve kripto paraların ralli yapabileceğini söylüyor. Analistin açıklamalarının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistten 2022 sonu Bitcoin ve kripto rallisi, fiat para çöküşü açıklaması

Kripto para analist arkadaşı Benjamin Cowen ve Digital Asset News’an Mike ile yeni bir tartışma programı yapan InvestAnswers sunucusu, şu anda Bitcoin (BTC) ve kripto piyasasına lehine bir dizi temel katalizörün oluşmaya başladığını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Enflasyon düşüyor. Ne kadar hızlı düştüğünü bilmiyoruz. Talepte bozulmalar ile bunun çok hızlı olduğunu tahmin edebiliriz. Önümüzdeki iki ya da üç ay boyunca iyi tüketici fiyat endeksi verileri alacağız.

Piyasalar kesinlikle dip yapıyor. [S&P 500 için], taban için 3,500 puan tabanı, altı ila 12 ay içinde 4,800 puan üstü benim tahminim. Ve kenarda tonlarca nakit var. 3 trilyon dolar piyasalara girmeyi bekliyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı için kesişen teknik çizgilerde karar anı: Güncel BTC teknik analizi

Fiat paralardan kaçan yatırımcılar, Bitcoin hacmini coşturdu!

Eğer savaş durursa (Rusya ve Ukrayna arasındaki) bu kripto ve piyasalar için oyun başlıyor demektir. Fed konusunda ise onlar çok büyük konuşur, çok çene yapar ama hiç ısırır mı?

Almanya ve ardından da İngiltere’nin bu hafta attığı adımlardan sonra kredi piyasalarının dalgalanmasını izliyoruz. Çin, trilyon dolarının geri kalanını mümkün olan en kısa sürede hazineye atacağını çok net bir şekilde söylüyor. Bu da DXY (ABD doları endeksi) üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturacak ve umarım diğer gelişen piyasaların para birimlerine yardımcı olacaktır.”


İlgili – Ethereum fiyatı 1,300 dolar desteğine sığındı: Güncel ETH teknik analizi

Kripto analist, geçmişte de dördüncü çeyreklerin her zaman piyasalar için boğa olduğunu belirtiyor. Bu sene de bunun tekrarlanması için iyi sebepler var. Analist aynı zamanda ülkelerin yerel para birimlerinin çöktüğü bir ortamda yatırımcıların buna karşı bir koruma arayışında olacağını da açıklıyor. Eğer buradaki paranın yüzde 1-2’lik küçük bir kısmı Bitcoin ve kriptoya gelirse, fiyatlar üzerinden büyük bir etkisi olacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analistten 2022 sonu Bitcoin ve kripto rallisi, fiat para çöküşü açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.