1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto finans platformu, bir sonraki boğa piyasası başlamadan önce, takibe alınacak kripto paraları ve sektörleri açıkladı.

Boğa piyasası başlamadan alınacak kripto paralar!

Popüler bir kripto finans platformu olan Bankless, yatırımcıların bir sonraki boğa piyasası için izlemek isteyebilecekleri çeşitli dijital varlıklara ve sektörlere dair detaylı bir açıklamada bulundu.

Özel takipçilerine yönelik hazırladığı yeni bir raporda Bankless, dijital varlık piyasasının yönü şu anda belirsiz olsa da bu sektörün geleceğinin parlak olduğunu söylüyor.

Örneğin; Arbitrum’un yakında kendi tokenini başlatacağı ile ilgili ortaya atılan söylentilerin ardından, 2. katman Ethereum ölçeklendirme platformları Arbitrum ve Optimism(OP)’i yakından izlediğini ifade ediyor.

Bankless’ın listesinde yer alan ve boğa koşusu gelmeden önce takip edilmesi gereken bir sonraki kripto, birlikte çalışabilir blok zinciri projesi Cosmos (ATOM).

Bankless, ATOM’un yakın zamanda gerçekleşecek birkaç yükseltme ve projeye sahip olduğunu ve bu yüzden yükselmeye hazır olduğunu aktarıyor. Ocak 2023’te piyasaya sunulması planlanan bu önemli yükseltmelerden biri ise, ağın güvenliğini destekleyecek ve kolaylaştıracak.

Ayrıca merkezsiz finans (DeFi) sektörünü de yakın takibe alan Bankless, opsiyon protokolleri ve NFT’ler için DeFi’nin gelişmeye başladığını ve dolayısıyla bu yılın sonunda veya gelecek yılın başında, DeFi projelerinin yeniden canlanacağını söylüyor.

“Önemli bir ivme kazanıyor gibi görünen sektörlerden biri de opsiyon protokolleridir. Opsiyonlar kripto piyasası yapısının daha önemli bir parçası haline gelirken ve sofistike DeFi kullanıcıları risklerini yönetirken, Katman 2’lerin sağladığı artan kapasiteden yararlanan Dopex, Lyra ve Premia gibi protokoller de yakın gelecekte büyüyecek gibi görünüyor.”

 

İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

İlginizi çekebilir:

Gassız, ücretsiz işlemler Web3 teknolojisinde devrim yaratacak!

Analistten 4 kripto para için dikkat çeken tahmin: Ethereum, Ripple…

Listede bulunan son iki sektör ise, web3 nedir sosyal ve kripto oyunları (GameFi). Bankless, Web3 sosyal medya platformlarının sansüre dirençli oldukları için, yakın gelecekte müthiş bir büyüme kaydedeceğini söylüyor.

“Önümüzdeki aylarda, gm.xyz ve Lens’in yanı sıra, blockchain tabanlı sosyal uygulamaları barındırmak için özel olarak tasarlanmış bir katman-1 olan DeSo*, takibiniz altında bulunması gereken birkaç uygulama ve protokolden yalnızca birkaçı,”

İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

(*Decentralized Social – geniş bir yelpazedeki merkezsiz sosyal medya uygulamalarını desteklemek üzere tasarlanan blockchain) 

GameFi’ye gelince; Bankless, bu sektörün NFT’lerin yaygın olarak kabul edilmesini sağlayacak bir platform olarak hizmet edebileceğini ve özellikle Axie Infinity, STEPN ve Sweatcoin gibi oynayarak kazanılan oyunların başarısı ile gündemi bir hayli meşgul edebileceğini söylüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.