1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucu ortağı, Bitcoin ve Ethereum’dan başka hangi kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı.

Anthony Di lorio hangi kripto paraları biriktiriyor?

Ethereum’un kurucu ortaklarından biri olan Anthony Di lorio, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un yanı sıra Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) aldığını açıkladı.

Kitco News’e verdiği yeni bir röportajda Di lorio, projelerinin arkasındaki ekibe bakarak, bu üç akıllı sözleşme altcoinini biriktirdiğini söyledi.

İlginizi çekebilir:
İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

Analistten 4 kripto para için dikkat çeken tahmin: Ethereum, Ripple…

 

 

Polkadot her zaman ilgimi çekmiştir. Cosmos‘u da severim. Cardano’nun ise neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırdı. Gördüğüm kadarıyla her birinde potansiyel sınırlamalar veya potansiyel sorunlar var, ancak sadece ne olacağını görmek için satın almaya devam ediyorum.

Diğer projelerin iç işleyişine aşina değilim ve bazen gerçekten içine girmek ve potansiyel ölümcül kusurların neler olabileceğini bilmek için çok vakit harcamak gerekir. 

Ancak Polkadot, Cardano gibi projeler… yine Ethereum’un kurucu ortaklarından bir arkadaşımız olan Gavin Wood, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson. Bu tarz projelerin arkalarındaki insanlar hakkında bilgim var ve nereye kadar gidebileceklerini bilmiyorum ama gerçekten sorunları çözmeye çalışıyorlar.”

Di lorio, bu platformların başarısız olması halinde yine de öğrenme deneyimleri sunma potansiyelleri olduğunu söylüyor.

“Başarılı ya da başarısız olmaları farketmeksizin, bu teknolojilerin çoğu, ‘bundan ne öğrendik ve bundan ne çıkarabiliriz?’ gibi çok değerli dersler veriyor bize. Ve potansiyel olarak üstesinden gelemeyecekleri bir sorunu ele almak ve çözmek için çok cesur hamleler. Nereye gideceklerini bilmesem de yakinen takip ediyorum.”

 

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!

 

Eylül ayında birleşmenin tamamlanmasının ardından di Lorio, Ethereum’un POS mekanizmasına geçişinin platforma nasıl hizmet edeceğini görmenin biraz zaman alacağını söyledi.

“Pos mekanizmasında merkezileşme riskleri ile ilgileniyorum. Sanırım şu anda, gerçekleşen tüm doğrulamaların neredeyse %50’sini oluşturan yalnızca iki adres olduğu biliniyor.

Şu anda halihazırda çok fazla güce ve doğrulamaya sahip olan borsalar gibi hesapları inceliyorum. Bu mükemmel bir sistem değil ve kim bilir daha büyük risklere yol açabilecek, öngörülemeyen şeyler de olacak. Bakalım hangi sistemin daha iyi olduğuna dair bu tespiti yapabilmek için neler olacak.”

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.