Loading...
btc
BTC
0.39%
Bitcoin
64.046,13 USDT
eth
ETH
0.9%
Ethereum
3.111,84 USDT
bch
BCH
-0.07%
Bitcoin Cash
486,50 USDT
xrp
XRP
0.6%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
79,65 USDT
bnb
BNB
0.98%
Binance Coin
542,91 USDT
sol
SOL
2.38%
Solana
139,47 USDT
avax
AVAX
0.94%
Avalanche
35,09 USDT
ada
ADA
0.81%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.57%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
1.29%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum kurucu ortağı, Bitcoin ve Ethereum’dan başka hangi kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı.

Anthony Di lorio hangi kripto paraları biriktiriyor?

Ethereum’un kurucu ortaklarından biri olan Anthony Di lorio, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un yanı sıra Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) aldığını açıkladı.

Kitco News’e verdiği yeni bir röportajda Di lorio, projelerinin arkasındaki ekibe bakarak, bu üç akıllı sözleşme altcoinini biriktirdiğini söyledi.

İlginizi çekebilir:
İşte boğa piyasası başlamadan takibe alınacak kripto paralar!

Analistten 4 kripto para için dikkat çeken tahmin: Ethereum, Ripple…

 

 

Polkadot her zaman ilgimi çekmiştir. Cosmos‘u da severim. Cardano’nun ise neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırdı. Gördüğüm kadarıyla her birinde potansiyel sınırlamalar veya potansiyel sorunlar var, ancak sadece ne olacağını görmek için satın almaya devam ediyorum.

Diğer projelerin iç işleyişine aşina değilim ve bazen gerçekten içine girmek ve potansiyel ölümcül kusurların neler olabileceğini bilmek için çok vakit harcamak gerekir. 

Ancak Polkadot, Cardano gibi projeler… yine Ethereum’un kurucu ortaklarından bir arkadaşımız olan Gavin Wood, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson. Bu tarz projelerin arkalarındaki insanlar hakkında bilgim var ve nereye kadar gidebileceklerini bilmiyorum ama gerçekten sorunları çözmeye çalışıyorlar.”

Di lorio, bu platformların başarısız olması halinde yine de öğrenme deneyimleri sunma potansiyelleri olduğunu söylüyor.

“Başarılı ya da başarısız olmaları farketmeksizin, bu teknolojilerin çoğu, ‘bundan ne öğrendik ve bundan ne çıkarabiliriz?’ gibi çok değerli dersler veriyor bize. Ve potansiyel olarak üstesinden gelemeyecekleri bir sorunu ele almak ve çözmek için çok cesur hamleler. Nereye gideceklerini bilmesem de yakinen takip ediyorum.”

 

Ethereum kurucu ortağı hangi kripto paraları aldığını açıkladı!

 

Eylül ayında birleşmenin tamamlanmasının ardından di Lorio, Ethereum’un POS mekanizmasına geçişinin platforma nasıl hizmet edeceğini görmenin biraz zaman alacağını söyledi.

“Pos mekanizmasında merkezileşme riskleri ile ilgileniyorum. Sanırım şu anda, gerçekleşen tüm doğrulamaların neredeyse %50’sini oluşturan yalnızca iki adres olduğu biliniyor.

Şu anda halihazırda çok fazla güce ve doğrulamaya sahip olan borsalar gibi hesapları inceliyorum. Bu mükemmel bir sistem değil ve kim bilir daha büyük risklere yol açabilecek, öngörülemeyen şeyler de olacak. Bakalım hangi sistemin daha iyi olduğuna dair bu tespiti yapabilmek için neler olacak.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.