1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. ApeCoin (APE) fiyatında %30 yükseliş beklentisi

ApeCoin (APE) fiyatında %30 yükseliş beklentisi

ApeCoin (APE) fiyatında %30 yükseliş beklentisi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ApeCoin (APE) fiyatı kritik bir direnç trend çizgisinin üzerinden çıktı. Eğer bu kritik seviye destek olarak doğrulanırsa APE fiyatında yeni bir yüzde 30’luk yükseliş gelebilir.


ApeCoin (APE) teknik analizi: APE fiyatı ne olur?

ApeCoin bir süredir sessizliğinin koruyordu. Ancak yeni bir haber APE fiyatında hareketlenmeye yol açtı. Bu habere göre, saat üreticisi Timex, Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club non-fungible token (NFT) temalı saat çıkarıyor.

Bu yeni haberler üzerinde APE fiyatı da harekete geçti.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

ApeCoin kritik seviyeyi geri aldı

APE fiyatı 14 Kasım’dan bu yana bir yükseliş kaydediyor. Son bir haftada ise ApeCoin fiyatında yüzde 10 oranında bir artış olduğunu görüyoruz.

Aşağıdaki grafik şunu gösteriyor. Son birkaç aylık zaman zarfından gerileyen APE fiyatı 3,40 dolardaki yatay alanın üzerine çıktı ve burayı 17 Aralık’ta (yeşil işaret) destek olarak test etti. Bu yatay bölgenin kırılması ve destek olarak test edilmesi ApeCoin için boğa işaretler olarak kabul ediliyor.

Bahsedilen boğa işaretlere ek olarak bir de RSI indikatörüne bakalım. RSI son birkaç ayda 50 seviyesinin üzerine çıkamadı. Bundan dolayı burada benzer bir boğa sinyal henüz oluşması.

İlgili – Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2023 – 2025

ApeCoin (APE) teknik analizi: APE fiyatı ne olur?

APE/USDT günlük grafik Kaynak: TradingView

Tüm bunlara rağmen düşen trend çizgisinin kırılması ve destek olarak test edilmesi APE fiyatı için boğa. Bu direnç çizgisi 150 günde oluştu. Eğer buradan yükseliş devam ederse, fiyatın önündeki ana direnç bölgesi 5,15 dolarda.

Aynı şekilde eğer ApeCoin fiyatı söz konusu desteğin altına kayarsa bu da bahsedilen kırılmanın gerçek olmadığına işaret edecek.

ApeCoin fiyatındaki son gelişmeleri özetleyecek olursak:

  • APE fiyatı 3,40 dolar yatay alanı geri aldı.
  • Eğer yükselen desteği takip ederse daha fazla yükselebilir.
  • Bu durumda beklenti yüzde 30 yükseliş.
  • APE’in önündeki ilk direnç 4,32 dolarda.
  • Ana direnç bölgesi ise 5,15 dolarda.

İlgili – Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin…

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.