1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin…

Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin…

Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında tahminleri ile ünlü bir analist, bir dizi altcoin için 2023 beklentilerini paylaştı. Analistin açıklamasının ayrıntıları ve Cardano, XRP, Dogecoin ve birkaç altcoin için açıkladığı seviyelere bakalım.


Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin…

Kripto para piyasasında ilgiyle takip edilen Cheds takma adını kullanan analist, Scott Melker ile röportajında yaptığı açıklamada, bir dizi altcoin ile ilgili fiyat tahminini paylaştı. İlk önce Ripple (XRP) ile başlayan analist, XRP’nin kritik bir noktada oldduğunu söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Yakından takip etmeniz gerekiyor. Başlangıç noktasında gibi. Eğer boğalar bu (0,3416 dolar) seviyesinden sıçrama yapmazsa bu iyi değil. Ama olursa bu kısa ve orta vadeli hareketler için iyi bir başlangıç olacak. Hedefi de muhtemelen 0,38 dolar ile 0,39 dolar bölgesinde olacak. Ancak eğer sıçrama olmazsa gerçekten başı belada.”

XRP fiyatı şu an 0,346 dolardan işlem görüyor.

İlgili – 2018 Bitcoin dip tahmini doğru çıkan analistten 2023 için sevindirici haber

Dogecoin (DOGE) ne durumda?

altcoin

Cheds aynı zamanda en ünlü meme coin olan Dogecoin (DOGE) fiyatının iyi görünmediğini söylüyor. Şöyle diyor:

“Bu klasik bir uzay gemisinin yavaş kan kaybı gibi bir şey. 200 MA desteğini kaybediyor. Başka yerde başka bir desteği kaybediyor. Bence muhtemelen 0,05 dolar ya da 0,057 dolar – 0,058 dolar aralığına gidiyor. Muhtemelen aralığın dip seviyelerine.”

DOGE şu an 0,072 dolardan işlem görüyor.

Analist aynı zamanda bir Ethereum rakibi olan Cardano (ADA) için kısa vadeli bir planı olmadığını da söylüyor. Ancak eğer ADA 0,30 dolar seviyesine ulaşırsa short yapabileceğini söylüyor. Cardano fiyatı şu an 0,266 dolardan işlem görüyor.

Solana ve Polygon

Analist aynı zamanda Solana fiyatına da bakıyor. Ona göre eğer SOL coin fiyatı 11 dolar – 11,50 dolar seviyesinin üzerinde kalabilirse onun için bu pozitif. SOL son günlerdeki yükselişinden sonra 13,57 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini ve SOL coin geleceği 2023 – 2025

İlgili – SOL coin fiyatında %18 ralli sonrası kritik direnç: Solana teknik analizi

Polygon (MATIC) fiyatına da bakan analist, bu altcoinin 0,72 dolar seviyesini koruması gerektiğini söylüyor. Bir sonraki potansiyel izlenmesi gereken seviye ise 1,06 dolarda. MATIC şu an 0,802 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: