1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analistten resesyon dönemleri için 5 altcoin tüyosu

Analistten resesyon dönemleri için 5 altcoin tüyosu

Analistten resesyon dönemleri için 5 altcoin tüyosu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, içinde bulunduğumuz resesyon döneminde yatırım yapılabilecek beş altcoini açıkladı. Bu altcoinlerin ne olduğuna ve analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Analistten resesyon dönemleri için 5 altcoin tüyosu

Kripto para piyasasında Guy katma adıyla bilinen analist ve aynı zamanda Coin Bureau yayınının sunucusu, Altcoin Daily’ye yeni bir röportaj verdi. Burada resesyon dönemlerinde yatırım yapılabilecek 5 büyük coini ile ilgili açıklama yaptı. Listenin başında Cosmos (ATOM) ve Algorand (ALGO) var.

ATOM coini seçmesinin sebebi yüksek staking ödülleri ve güçlü ekibinin olması. Şöyle diyor:

“Bence Cosmos inanılmaz bir proje. Ayrıca birlikte çalışabilirlik fikrini de seviyorum. Çok inanılmaz bir teknolojisi var. Ayrıca muhteşem bir ekibi. Tüm bunlara ek olarak şu an ATOM staking için inanılmaz ödüller var.”

Seçtiği ikinci coin Ethereum’un (ETH) rakibi olan Algorand. Analiste göre bu altcoin bir sonraki boğa piyasası için güçlü bir pozisyona sahip. ALGO için başarılı bir proje diyen ünlü analist, geliştirme çalışmaları ve güçlü topluluğuna dikkat çekiyor.

İlgili – Algorand nedir ve ALGO coinin geleceği nasıl?

Diğer seçimleri AR, OSMO ve AAVE coinler

altcoin

Analist Guy, bahsettiği beş altcoin arasına bir de merkezsiz veri depolama ağı olan Arweave’yi (AR) de ekliyor. Şöyle diyor:

“ Arweave, benim gerçekten çok beğendiğim bir proje. Bence inanılmaz bir kullanım alanına sahip. Ayrıca inanılmaz teknoloji ve ekibe de sahip. Benim için çok önemli olan temellere sahip bir proje ve coin.”

Guy ardından yine Cosmos’a odaklanarak bu ağ üzerinde kurulan Osmosis (OSMO) ya da JUNO’yu (JUNO) seçiyor. Bunlardan biri beş coinden biri olabilir.

İlgili – Cardano kurucusu Hoskinson’dan “şoke oldum” dediği NFT açıklaması

Son olarak ise Coin Bureau analisti bir de Aave’nin (AAVE) ismini veriyor. Popüler bir merkezsiz finans (DeFi) ödünç ve borç platformu. Şöyle açıklıyor:

“Bence DeFi geri dönecek. Bence bir sonraki boğa piyasasında DeFi önemli bir yere sahip olacak. AAVE de gerçekten iyi geliştirilmiş bir proje. Temelleri yerli yerinde. Bence kalıcı olacak projelerden biri. Ayı piyasasının kurtulanlarından biri olacak.”

İlgili – Meme coin Dogecoin’e (DOGE) ilham olan köpekten üzücü haber

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.