Analistin yükseliş beklediği 3 altcoin: Fetch.ai (FET)…

Litecoin halving etkisi başlamadan bitti mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında yakından takip edilen kripto para analisti, yapay zeka odaklı bir altcoinde yükseliş bekliyor. Aynı zamanda bu altcoine ek olarak Ethereum (ETH) ve Lido DAO (LDO) analizini de güncelleyerek paylaşıyor.


Analistin yükseliş beklediği 3 altcoin: Fetch.ai (FET)…

Altcoin Sherpa takma adını kullanan analist, Twitter’de 187.800 takipçisi ile Fetch.ai (FET) ile ilgili yeni değerlendirmesini paylaşıyor. Fetch.ai (FET), yapay zeka ve blockchain teknolojisini bir araya getiren bir proje. Analiste göre bu coinin fiyatı 200 günlük üstel hareketli ortalama üzerinden (EMA) güçlü olduğunu gösteriyor.

İlgili – Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

FET fiyatının kırılmadan önce bir miktar dip yapmasını da bekleyen analist şöyle diyor:

“FET kısa vadede güçlü görünüyor ve yerel zirvede. 200 günlük EMA güçlü bir direnç olarak görünüyor. Ancak bir miktar gerilemeden sonra burasının da kırılması benim için sürpriz olmazdı. Yapay zeka söylemleri burada hala işe yarıyor olabilir.”

İlgili – Bir haftada %40 yükselen Fetch.ai ve Gala: Altcoin teknik analizi

Analistin yükseliş beklediği 3 altcoin: Fetch.ai (FET), Lido DAO (LDO)

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter


FET şu an 0,124 dolardan işlem görüyor. Günlük bazda yüzde 15 yükseldi. Ancak hala analist Altcoin Sherpa’nın bahsettiği direncin altında.

Ethereum ve Lido DAO (LDO) fiyatı ne olur?

Analist aynı zamanda Ethereum’a da bakıyor. Ona göre ETH fiyatı muhtemelen EMA desteğini test edecek. Ancak orta vadeli görünümünün belirsizliğini koruduğunu söylüyor. Ona göre EMA’ya yapılacak bir miktar gerileme iyi bir kısa vadeli giriş noktası sağlayabilir. Ethereum şu an 1.267 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ethereum fiyatında yükselişin önündeki 2 kritik direnç: Güncel ETH teknik analizi

Altcoin Sherpa, son olarak LDO’nun boğa durumuna devam edebileceğini söylüyor. LDO kısa süre önce 1,41 dolar direncini aşmıştı. Şu an 1,51 dolardan işlem gören altcoin için analist yüzde 12’lik bir yükseliş bekliyor. Bu durumda hedef 1,70 dolar seviyesi olacak.

Analistin yükseliş beklediği 3 altcoin: Fetch.ai (FET), Lido DAO (LDO)

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analistin yükseliş beklediği 3 altcoin: Fetch.ai (FET)…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.