1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten Bitcoin (BTC) uyarısı! Bu kritik seviye…

Ünlü analistten Bitcoin (BTC) uyarısı! Bu kritik seviye…

Ünlü analistten Bitcoin (BTC) uyarısı! Bu kritik seviye…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) konusunda yeni bir uyarıda bulunuyor. Analiste göre eğer bu destek kırılırsa piyasayı “acı dolu bir dönem” bekliyor. Analistin işaret ettiği seviyeye bakalım.


Ünlü analistten Bitcoin (BTC) uyarısı! Bu kritik seviye…

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) fiyatının yeni bir dip seviyesi görebileceğini söylüyor. Eğer lider kripto para kritik öneme sahip bir seviyeyi koruyamazsa bahsedilen dip seviye gelebilir.

Van de Poppe, yeni Youtube videosu üzerinden 163.000 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in alım desteği görerek 16.750 doların üzerinde kalması gerektiğini söylüyor. Yoksa lider kripto para yeni bir düşüş dalgası yaşar. Şöyle açıklıyor:

“En önemli seviye 16.750 dolarda. Bu seviyenin korunması büyük önem arz ediyor. Eğer Bitcoin bu seviyeyi koruyamazsa, o zaman piyasa için çok daha acılı bir dönem olacak.

Eğer BTC fiyatı 16.750 doların üzerinde kalamazsa o zaman yeni bir dip seviyesi gelir. Altcoinlere baktığımızda ise orada da benzer bir görünüm söz konusu.”

Bitcoin şu an 16.834 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Kripto analist, Bitcoin’in ne zaman yükselmeye başlayacağını açıkladı

Ethereum ve Litecoin ne durumda?

altcoin

Analist Van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) fiyatlarının da daha aşağıdaki fiyat hedeflerine doğru gidebileceğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“ETH bu noktada ralliye devam edemiyor. Bundan dolayı gerileme başlıyor. Eğer özellikle 1.220 dolar ile 1.230 dolar bölgesinde yeniden güç kazanamazsa düşmeye başlar.

Aynı şey Litecoin için de geçerli. 76 dolardan ret alan Litecoin hız kazanamazsa daha fazla düşer. Muhtemelen 71 dolar ile 72 dolar civarında kendisini bulur.”

Ethereum şu an 1.254 dolardan işlem görüyor. LTC ise 75,33 dolardan.

İlgili – Litecoin balinaları 3. halvinge hazırlanıyor: LTC fiyatı ne kadar yükselir?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: