1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler analist, çok zincirli ölçekleme çözümü olan Polygon (MATIC) için beklediği hedef çıtasını yükseltti. İşte, söz konusu seviyeler ve MATIC fiyatı beklentileri.


Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Benjamin Cowen, yeni bir strateji videosunda, 666,000 Youtube abonesine Polygon ile ilgili analizini anlattı. Ona göre günlük bazda MATIC fiyatında Temmuz’dan bu yana devam eden bir yükseliş trendi var. Ayrıca lider Ethereum ölçeklendirme çözümü yeni tüm zamanların en yüksek değerine ulaştığı için yeni bir fiyat keşfi modu da çok yakın olabilir.

Analist, yatırımcıların böyle durumlarda çok farklı davrandıklarını belirtiyor. Fiyat keşfi modunda herkes kazançlı durumda. İster zirvede isterse de daha önce coin alan herkes artı konumda oluyor. Bundan dolayı yatırımcıların tam olarak ne yapacağını kestirmek zor.

İlgili – Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

Bundan sonra analist , MATIC fiyatının keşif moduna geçmesi için görmesi gereken kesin seviyeleri de açıklıyor. Şöyle açıklıyor:

“Şöyle diyelim 2.79 dolar. 2.79 dolar ile MATIC fiyat keşfi moduna geçecek. Bunun altında bir seviye olmaz. Bazı insanların fiyat keşfi modunun 2.53 dolar olduğunu söylediğini gördüm. Onlar Mayıs öncesi dönemi hatırlamalı. O zamanda bir miktar yükselse de çöküş gelmişti.”

“Yeni ATH değerine yaklaşmasını görmek çok heyecan verici. Ancak daha da önemlisi, Bitcoin’in düşüş trendinde olduğu bir dönemde ne yaptığını görmek daha ilginç. Bana göre bu çok daha önemli.”

İlgili – Güncel Polygon MATIC fiyat tahmini: 2021, 2022 – 2025

Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Ünlü analist, Bitcoin ile Polygon arasındaki karşıtlığa da dikkat çekiyor. Ona göre BTC’nin düşüş yaptığı bir ortamda MATIC fiyatının yükselmesi dikkat çeken bir durum. Son birkaç haftadır Bitcoin düşüyor. MATIC ise yükselmeye devam ediyor.

Yine de her şeye rağmen MATIC’in yeniden trend çizgisine dönmesi durumunda potansiyel olarak 2 dolar seviyesini de görebileceğini de belirtiyor.

İlgili – Güncel Polygon (MATIC) fiyat analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: