Loading...
btc
BTC
-0.87%
Bitcoin
62.871,76 USDT
eth
ETH
-1.26%
Ethereum
3.062,94 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
481,75 USDT
xrp
XRP
-0.72%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.34%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-2.91%
Binance Coin
536,61 USDT
sol
SOL
-3.67%
Solana
133,44 USDT
avax
AVAX
-2.78%
Avalanche
34,18 USDT
ada
ADA
-1.98%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.17%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-4.79%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.82%
Shiba Inu
0,00 USDT

Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler analist, çok zincirli ölçekleme çözümü olan Polygon (MATIC) için beklediği hedef çıtasını yükseltti. İşte, söz konusu seviyeler ve MATIC fiyatı beklentileri.


Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Benjamin Cowen, yeni bir strateji videosunda, 666,000 Youtube abonesine Polygon ile ilgili analizini anlattı. Ona göre günlük bazda MATIC fiyatında Temmuz’dan bu yana devam eden bir yükseliş trendi var. Ayrıca lider Ethereum ölçeklendirme çözümü yeni tüm zamanların en yüksek değerine ulaştığı için yeni bir fiyat keşfi modu da çok yakın olabilir.

Analist, yatırımcıların böyle durumlarda çok farklı davrandıklarını belirtiyor. Fiyat keşfi modunda herkes kazançlı durumda. İster zirvede isterse de daha önce coin alan herkes artı konumda oluyor. Bundan dolayı yatırımcıların tam olarak ne yapacağını kestirmek zor.

İlgili – Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

Bundan sonra analist , MATIC fiyatının keşif moduna geçmesi için görmesi gereken kesin seviyeleri de açıklıyor. Şöyle açıklıyor:

“Şöyle diyelim 2.79 dolar. 2.79 dolar ile MATIC fiyat keşfi moduna geçecek. Bunun altında bir seviye olmaz. Bazı insanların fiyat keşfi modunun 2.53 dolar olduğunu söylediğini gördüm. Onlar Mayıs öncesi dönemi hatırlamalı. O zamanda bir miktar yükselse de çöküş gelmişti.”

“Yeni ATH değerine yaklaşmasını görmek çok heyecan verici. Ancak daha da önemlisi, Bitcoin’in düşüş trendinde olduğu bir dönemde ne yaptığını görmek daha ilginç. Bana göre bu çok daha önemli.”

İlgili – Güncel Polygon MATIC fiyat tahmini: 2021, 2022 – 2025

Analiste göre Polygon (MATIC) fiyatının yükselebileceği seviyeler

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Ünlü analist, Bitcoin ile Polygon arasındaki karşıtlığa da dikkat çekiyor. Ona göre BTC’nin düşüş yaptığı bir ortamda MATIC fiyatının yükselmesi dikkat çeken bir durum. Son birkaç haftadır Bitcoin düşüyor. MATIC ise yükselmeye devam ediyor.

Yine de her şeye rağmen MATIC’in yeniden trend çizgisine dönmesi durumunda potansiyel olarak 2 dolar seviyesini de görebileceğini de belirtiyor.

İlgili – Güncel Polygon (MATIC) fiyat analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.