Loading...
btc
BTC
-0.53%
Bitcoin
63.748,62 USDT
eth
ETH
0.46%
Ethereum
3.403,08 USDT
bch
BCH
0.12%
Bitcoin Cash
375,65 USDT
xrp
XRP
-8.99%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
0.32%
Litecoin
71,60 USDT
bnb
BNB
-0.31%
Binance Coin
567,11 USDT
sol
SOL
1.05%
Solana
157,13 USDT
avax
AVAX
-0.84%
Avalanche
27,01 USDT
ada
ADA
-2.03%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-2.42%
Poladot
6,10 USDT
doge
DOGE
-2.53%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-7.44%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Poppe’den Litecoin için destansı ralli tahmini!

Ünlü analist Poppe’den Litecoin için destansı ralli tahmini!

Ünlü analist Poppe'den Litecoin için destansı ralli tahmini!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, geçmiş fiyat hareketlerinden yola çıkarak, P2P ödeme ağı Litecoin için destansı bir ralli tahmininde bulunuyor.

Litecoin için büyük ralli tahmini

Kripto topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Michaël van de Poppe, geçmiş fiyat hareketlerinden yola çıkarak, P2P ödeme ağı Litecoin (LTC)’in destansı bir ralli için hazırlandığını söylüyor.

Popüler kripto analisti, Litecoin’in en son düzeltme hareketinden sonra bile haftalık zaman diliminde hala yükselişte olduğuna inanıyor.

İlginizi çekebilir:

Ünlü analist Poppe'den Litecoin için destansı ralli tahmini!

YouTube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde, takipçilerine Litecoin hakkında şunları söyledi:

“Aslında, Litecoin yukarı yönlü bir eğilim gösteriyor. Yani Litecoin için güzel bir yükseliş trendimiz var. Takip etmemiz gereken bazı güzel seviyeler var. Ve haftalık 63$ civarındaki seviye, kesinlikle dikkatli olmamız gereken bir seviye…

Litecoin için talep alanına baktığınızda, aslında krşımıza bu 63$ seviyesi çıkıyor. Ki burası, bu yükseliş trendine devam etmek istiyorsak, pozisyon almaya başlamak isteyeceğiniz bir alandır. 100$’a doğru yeni bir ralli için, bu seviyenin yani 63$’ın, destek olarak tutulduğunu görmek ve muhtemelen paritenin 80$’a doğru bir sıçrama yapması gerekecek. Ardından konsolide olup, bu koşuya devam edecek.”

İlginizi çekebilir:

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada Litecoin CoinMarketCap, aralık ayındaki en yüksek seviyesi olan 84.73$’dan %23’ün üzerinde düşüşle 64.75$’dan işlem görüyor.

Van de Poppe’ye göre, LTC’nin son fiyat hareketi, 2018’in sonunda dibe ulaştığında oluşan piyasa yapısını yansıtıyor gibi. Kripto stratejisti, yine söz konusu yılın aralık ayında, Litecoin’in büyük bir ralliyi tetiklemeden önce %28’lik bir geri çekilemeye tanık olduğunu vurguluyor.

Van de Poppe, Litecoin’in şimdi de benzer bir durumda olabileceğini ve düzeltme bittiğinde  yükselişine devam edebileceğini söylüyor.

“Bu, 2019’da kaydedilen bir fiyat hareketine çok benziyor… Bu yatay, yukarı kırılma, tamamen geri çekilme, dip yapma, tekrar yatay ve son olarak patlama hareketini gördük.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.