Analistten Binance Coin için korkutan tahmin: BNB, Bitcoin karşısında…

Analistten Binance Coin için korkutan tahmin: BNB, Bitcoin karşısında…
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti, dünyanın en büyük kripto para borsasının hizmet tokeni Binance Coin (BNB)’in Bitcoin karşısında uzun vadeli bir trend dönüşü başlattığını söylüyor.

BNB Bitcoin grafiğinde uzun vadeli trend dönüşü başlıyor!

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, dünyanın en büyük kripto para borsasının hizmet tokeni Binance Coin (BNB)’in muhtemelen Bitcoin grafiğinde bir trend dönüşü başlattığını söylüyor.

Pizzino, YouTube’da yayınladığı bir piyasa değerlendirmesinde, BNBBTC paritesinin (BNB Bitcoin grafiğinde) yaklaşık iki yıllık yükselişin ardından, potansiyel olarak zirveye ulaştığını söyledi.

 

Analistten Binance Coin için korkutan tahmin: BNB, Bitcoin karşısında…

 

Pizzino’ya göre, yaklaşan bu trend dönüşü, BNBBTC paritesi için uzun vadeli bir düşüş trendini tetikleyebilir.

“Burada BNBBTC’de potansiyel bir zirve yapmak için ilk büyük düşüş ayımıza girdik. Ve düşüş, bu noktadan itibaren iki yıl sürebilir.”

İlginizi çekebilir:


 

 

BNBBTC, yazımız yayına hazırlanırken 0,013784 BTC’den işlem görüyor. (0,013784 BTC seviyesi, aynı zamanda 230$’a tekabül ediyor.)

Popüler analist ayrıca, BNB’nin yine BTC grafiğinde 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana net bir boğa ve ayı trendleri sergilediğini söylüyor.

“Temmuz 2017’den, Nisan 2019’daki zirveye kadar 21 ay yükseldi. Bitcoin’in bu noktadan itibaren 2019 Haziran civarında bir zirve yaptığını biliyoruz. Bitcoin de o uzun vadeli, yani bu döngünün dibinden sonra yükselirken, BNB ralli yapıyordu.

Daha sonra 21 ay boyunca, BNB Bitcoin karşısında düşüş kaydetti, Ocak 2021’e kadar düştü. Ve o zamandan beri yükselerek, Kasım 2022’de en yüksek seviyesine ulaştı. Dolayısıyla hiç kimse, bunun 21 ila 22 aylık net bir boğa ve ayı trendi olmadığını iddia edemez.”

Pizzino’ya göre, parite döngüsünü tekrarlamaya devam ederse, BNBBTC muhtemelen düşüş trendini 2024’ün 3. çeyreğine kadar sürdürecek.

“Bu döngü tekrar ederse, bizi 2024’ün Ağustos’una götürmek için 22 ya da 21 ayımız var. Ve bu 22 ay boyunca dışarı çıkmak istiyorsak, o zaman 2024 Eylül ayı civarında olacak.

Bu nedenle, 2024 yılının Ağustos veya Eylül ayı civarında, BNBBTC grafiği bir dip bulabilir.”

(Yazımız yayına hazırlanırken CoinMarketCap verilerine göre, BNB 245 dolardan işlem görüyor.)

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analistten Binance Coin için korkutan tahmin: BNB, Bitcoin karşısında…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.