1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!

Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!

Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu kez kripto piyasası için yeni düşüş tahmini, 285 milyar dolarlık varlık yönetimi şirketinin en kıdemli yatırım danışmanından geldi.

Kripto piyasası neden düşüşten kurtulamıyor?

285 milyar dolarlık varlık yönetimi şirketi Guggenheim Partners’ın küresel baş yatırım sorumlusu, FTX çöküşünün ardından, kripto piyasasında daha fazla düşüş öngörüyor.

 

Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!

 

İlginizi çekebilir:

Bloomberg Television ile yaptığı yeni bir röportajda Scott Minerd,  kripto paralarda spekülasyon kaynaklı daha fazla kaybın yaşanabileceğini söylüyor.

“Biliyorsunuz, bir yıl önce kripto hakkında konuşmuştuk ve o zaman yaklaşık 19.000 coin vardı. Ve benim yorumum şuydu: ‘Bunların çoğu saçmalık ve bir temizlik olacak.’ Ve tıpkı internet balonu gibi. Ve biz hayatta kalanlardan olacağız.”

Ayrıca bazı başarısızlıklara rağmen, dijital para birimlerinin geleceğinin olduğunu söylüyor.

“Para biriminin dijitalleşmesi henüz başlangıç ​​aşamasında. Ve bunun şimdi nasıl bir gelişim gösterdiği, onu meşrulaştırmak için düzenleyici bir çerçeveyi de beraberinde getirecek. Ve bunda daha da ileri gideceğimizi düşünüyorum. Hatta bunun, genel ekonomi için dönüştürücü bir etken olacağını düşünüyorum.”

Minerd, bir sonraki kripto piyasası çöküşünün ne zaman gerçekleşeceğini tahmin edemediğini, ancak dijital varlık alanında devam eden spekülasyon miktarına bakıldığında, başka çöküşlerin de geleceğinden oldukça emin olduğunu söylüyor.

“Bence daha çok çöküş olacak… Çünkü, kolay para kazandığımız ve çok fazla spekülasyonun olduğu dönemlerde böyle olur. Ve böylece en zayıf oyuncular önce düşer.

Ve bu yüzden kripto kesinlikle çılgınca bir şey. Bir de NFT’ler var; onları hiçbir zaman tam olarak anlayamadım…  Başka bir düşüş daha var. Ama size ne zaman olacağını söyleyemem.”

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.