Loading...
btc
BTC
0.02%
Bitcoin
67.156,24 USDT
eth
ETH
0.08%
Ethereum
3.520,77 USDT
bch
BCH
-0.01%
Bitcoin Cash
395,42 USDT
xrp
XRP
0.13%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.28%
Litecoin
73,24 USDT
bnb
BNB
0.42%
Binance Coin
595,57 USDT
sol
SOL
-0.07%
Solana
173,49 USDT
avax
AVAX
-0.02%
Avalanche
29,10 USDT
ada
ADA
0.18%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.43%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.1%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.27%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Bitcoin Haberleri
  3. Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!

Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!

2023'ün ilk çöküş tahmini! Analist bu iki büyük altcoin için uyardı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu kez kripto piyasası için yeni düşüş tahmini, 285 milyar dolarlık varlık yönetimi şirketinin en kıdemli yatırım danışmanından geldi.

Kripto piyasası neden düşüşten kurtulamıyor?

285 milyar dolarlık varlık yönetimi şirketi Guggenheim Partners’ın küresel baş yatırım sorumlusu, FTX çöküşünün ardından, kripto piyasasında daha fazla düşüş öngörüyor.

 

Ünlü yatırım danışmanından kripto piyasası için yeni düşüş tahmini!

 

İlginizi çekebilir:

Bloomberg Television ile yaptığı yeni bir röportajda Scott Minerd,  kripto paralarda spekülasyon kaynaklı daha fazla kaybın yaşanabileceğini söylüyor.

“Biliyorsunuz, bir yıl önce kripto hakkında konuşmuştuk ve o zaman yaklaşık 19.000 coin vardı. Ve benim yorumum şuydu: ‘Bunların çoğu saçmalık ve bir temizlik olacak.’ Ve tıpkı internet balonu gibi. Ve biz hayatta kalanlardan olacağız.”

Ayrıca bazı başarısızlıklara rağmen, dijital para birimlerinin geleceğinin olduğunu söylüyor.

“Para biriminin dijitalleşmesi henüz başlangıç ​​aşamasında. Ve bunun şimdi nasıl bir gelişim gösterdiği, onu meşrulaştırmak için düzenleyici bir çerçeveyi de beraberinde getirecek. Ve bunda daha da ileri gideceğimizi düşünüyorum. Hatta bunun, genel ekonomi için dönüştürücü bir etken olacağını düşünüyorum.”

Minerd, bir sonraki kripto piyasası çöküşünün ne zaman gerçekleşeceğini tahmin edemediğini, ancak dijital varlık alanında devam eden spekülasyon miktarına bakıldığında, başka çöküşlerin de geleceğinden oldukça emin olduğunu söylüyor.

“Bence daha çok çöküş olacak… Çünkü, kolay para kazandığımız ve çok fazla spekülasyonun olduğu dönemlerde böyle olur. Ve böylece en zayıf oyuncular önce düşer.

Ve bu yüzden kripto kesinlikle çılgınca bir şey. Bir de NFT’ler var; onları hiçbir zaman tam olarak anlayamadım…  Başka bir düşüş daha var. Ama size ne zaman olacağını söyleyemem.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.