Loading...
btc
BTC
1.03%
Bitcoin
58.486,49 USDT
eth
ETH
0.64%
Ethereum
3.153,87 USDT
bch
BCH
0.94%
Bitcoin Cash
372,18 USDT
xrp
XRP
7.77%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.02%
Litecoin
69,95 USDT
bnb
BNB
0.44%
Binance Coin
536,16 USDT
sol
SOL
0.34%
Solana
139,93 USDT
avax
AVAX
-0.85%
Avalanche
25,74 USDT
ada
ADA
0.76%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.98%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.79%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.03%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. İşte ayı piyasasına meydan okuyan kripto para!

İşte ayı piyasasına meydan okuyan kripto para!

İşte ayı piyasasına meydan okuyan kripto para! Litecoin halving etkisi başlamadan bitti mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının kritik bir düşüş sürecinden geçtiği bir haftada, Cosmos Network üzerinde faaliyet gösteren bu altcoin, müthiş bir yükseliş kaydetti. İşte ayı piyasasına meydan okuyan o kripto para!

Bu kripto para ayı piyasasına rağmen %40 yükseldi!

Birlikte çalışabilirliğe odaklanan popüler blok zinciri Cosmos Network üzerine inşa edilmiş bir altcoin, kripto piyasasında yaşanan son düşüşlere rağmen, müthiş bir yükseliş kaydetti.

 

İşte ayı piyasasına meydan okuyan kripto para!

 

Akıllı sözleşme platformu OKX Chain’in yerel kripto varlığı OKT, FTX çöküşünün yol açtığı en son ayı piyasasına meydan okuyarak, yeni ortaklıklara imza attı. Ve bu sayede son yedi gün içinde, piyasanın geri kalanından çok daha iyi bir performans göstererek, büyük bir fiyat artışı elde etti.

Cosmos üzerine kurulu ve Ethereum (ETH) Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu bir katman 1 protokolü olan OKT, 10 Aralık’ta 19,54$’lık düşük seviyeden 16 Aralık’ta 27,28$’a kadar yükseldi. Yani bir haftadan kısa bir sürede %39,61’lik bir artış gördü.

Ancak altcoin, kazanımlarının bir kısmını geri kaybetti. (Yazımız yayına hazırlanırken CoinMarketCap verilerine göre, OKT 24,32 dolardan işlem görüyor.)

Piyasa değerine göre 77. sırada yer alan kripto para, kısa süre önce meme temalı Chihuahua Chain (HUAHUA), sosyal kripto oyun ağı Candy Club, merkeziyetsiz kripto borsası (DEX) ağı Lovely Swap ve piyasa analiz protokolü Nansen gibi bazı dijital varlıklar ve kripto şirketleriyle bir dizi yeni ortaklığa imza attığını duyurdu.

Yatırımcılar artık HUAHUA ve OKT’yi Chihuahua Chain ile OKX Chain arasında transfer edebilir. Ayrıca Candy Club’da 677’den fazla oyunda OKT tokenlerini kullanabilirler. Yatırımcılar ayrıca, merkezsiz kripto borsası Lovely Swap üzerinden OKT alım satım işlemleri gerçekleştirebilir ve Nansen’de hodl ettikleri OKT’leri takip edebilir.

İlginizi çekebilir:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.