1. Anasayfa
  2. Kripto Para RehberiCardano Rehberi
  3. Portföyündeki ADA’ların tamamını satan analistten dikkat çeken Cardano yorumu!

Portföyündeki ADA’ların tamamını satan analistten dikkat çeken Cardano yorumu!

Portföyündeki ADA’ların tamamını satan analistten dikkat çeken Cardano yorumu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, Cardano ekosistemiyle ilgili bir konuda endişe duymasına rağmen, ADA’ya yeniden ilgi duymaya başladığını söylüyor.

İşte analistin şaşırtan Cardano yorumu…

Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda, Guy olarak bilinen Coin Bureau’nun sunucusu, yakın zamanda portföyündeki Cardano (ADA) coinleri sattığını açıkladı. Ancak yine de ADA’nın, piyasa çöküşünden sağ çıkma olasılığı yüksek olan umut verici bir proje olduğunu söylüyor.

 

Portföyündeki ADA'ların tamamını satan analistten dikkat çeken Cardano yorumu!

 

“Cardano’yu seviyorum. Cardano ile ilgili garip bir şey var bende. Bir gün gerçekten çok bullish hissediyorum. Ve ertesi gün, bunu sorgulamaya başlıyorum. … Cardano topluluğu en büyük, en aktif, en destekleyici topluluklardan biri ve ADA’nın kurucusu Charles Hoskinson da gerçekten ilham verici bir figür.

Geçenlerde stablecoin tutmak için ADA’yı sattım. Ancak kesinlikle geri almayı düşünüyorum. İlginç şeyler oluyor.”

İlginizi çekebilir:

 

 

Guy, Cardano yorumunun devamında ADA ile ilgili endişesini ise şöyle dile getiriyor:

“Cardano’daki projeler arasında çok büyük bir işbirliği olduğunu düşünmüyorum. Ve hala, üzerinde proje inşa edilmesi oldukça zor bir ekosistem olduğuna dair bazı şeyler duymaya devam ediyorum.”

Ancak buna rağmen Guy, piyasada son zamanlarda yaşanan çöküşlerin ortasında ADA’nın sürdürülebilir blockchain projelerinden biri olarak kalacağını tahmin ediyor.

“Bence burada inşa edilmiş gerçekten harika projeler var. Ve bu topluluk, en azından zor zamanlarda bunu devam ettirecek gibi görünüyor.”

İlginizi çekebilir:

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…
Ünlü analist Bitcoin ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!

( CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada Cardano (ADA) fiyatı 0.2452 dolardan işlem görüyor.)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.