1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analiz platformundan Cardano boğaları için iyi haber!

Analiz platformundan Cardano boğaları için iyi haber!

Analiz platformundan Cardano boğaları için iyi haber!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Santiment’e göre 2022’de iyi bir yıl geçirmeyen Cardano (ADA) için, göstergeler gelecek yıl potansiyel bir yükselişe işaret ediyor.

Cardano almak için doğru zaman mı?

Cardano, kripto para piyasasında yaşanan olumsuzluklardan en çok etkilenen varlıklardan birisi oldu. Popüler kripto para, 2021 yılında istediği oranda kurumsal yatırımcı desteği sağlayamadı. Neredeyse iki yıldır devam eden satışlar Ethereum, Solana ve diğer rakiplerine kıyasla, Cardano‘nun değerini son derece düşük bir hale getirdi.

Peki bu, 2023’te ADA için bir boğa işareti olabilir mi? Cardana (ADA) fiyatı 2023’te yükselebilir mi?

İlginizi çekebilir:

İşte ayı piyasasından çıkmaya hazırlanan büyük kripto para!

 

Analiz platformundan Cardano boğaları için iyi haber!

 

Blockchain veri analiz şirketi Santiment’e göre, artık ağda satıcıların tükenmeye başladığına dair veriler var.  Şu zamana kadar yaşanan aşağı yönlü her harekette, ağda zararda olan coin sayısı azaldı. Bu da satıcıların gücünün giderek azaldığının göstergesi.

Buna ek olarak; ADA’daki en güçlü trend dönüş sinyallerinden birisi de işlem hacminde yaşanan düşüş eğilimi. Bu trend bize boğaların veya ayıların yavaş yavaş güçlerini kaybederek ivmeyi bıraktıklarını gösterir. Bu noktada, bir trend dönüşü gerçekleşir.

Bu bakımdan da ADA trend dönüşüne yakın görünüyor. Yani 2023’de kripto piyasasında genel bir toparlanma yaşanırsa, Cardano da boğa hareketine hazır diyebiliriz. 

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1607792365691109377?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1607792365691109377%7Ctwgr%5E61e73f72705939b867d4b1f5b9ffbbd115e89c0a%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fcardano-could-be-extremely-undervalued-according-to-santiment

 

Elbette bu göstergeler, güvenilir bir tahmin yapmamız için yeterli olmasa da bize bir sonraki eğilime dair önemli ipuçları veriyor.

İlginizi çekebilir:

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…
Ünlü analist Bitcoin ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!

Güncel Cardano hareketlerine CoinMarketCap üzerinden baktığımızda ise; son dört gün içinde %7’lik bir artış yakalasa da istediği ivmeyi yakalayamadı ve bir kez daha yerel dip seviyesine geri döndü. 

Ayrıca digital varlığın işlem hacmi ciddi bir şekilde düştü. Bunun sebebi, dünya çapında finansal piyasalarda yaşanan tatiller olabilir. Bu trendin nerede sona ereceğini kestirmek zor olsa da büyük olasılıkla 5 Ocak’a kadar devam edecek.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.